!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Sat 27. Apr 2024 22:08:57



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Arkan - Protection PALADIN ACCEPTED
Posted: Thu 28. Jun 2012 21:19:11  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

POSTAVA
Nick:Arkan
Class:PALADIN
PVE Main spec:Protection
GS v Main specu:5544 ----- mam relentless gate ktoré sa mi nedarí nahradiť
PVE Off spec:Retribution
GS v Off specu:5,6 nie je to čisto pve
Profese:BS+JWC + FULL SKILLED SECONDARY PROFFESION
DPS/HPS/UNBUFFED HP: 42464HP a 552DEFENSE Občas mám v tankovi 3k DPS a threat za sekundu som si nikdy nemeral ale agro udržím. v DMG equipe to bolo okolo 6k DPS ale teraz trošku klesol lebo som pomenil veci.
Zdroj infa o svoji classe:http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=19594 a mnoho daľších, občas prebehnem dosť veľkú časť internetu.
Odkaz na Armory:http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Arkan


ALTI
Nick:Arkul
Class a Spec:HUNT - Beast/MM nemá extrémne vysoký GS len tak som ho doexpil na 80 a moc zaňho nehrávam len keď sa nudím
Ostatných altou nebudem písať je ich dosť ale väčšina je level 6 :D


PROGRESS
Naxx10man:CCA polka bosou, bol som aj Kela ale toho sme už nedali.
Naxx25man:Nikdy som sa tam nedostal, nikdy som nikoho nevidel to skladať
ULD10man:Nebol som.
ULD25man:Nebol som.
ToC10man:CLEAR ako TANK
ToC25man:CLEAR ako TANK
ToGC10man:4/5 ako TANK
ToGC25man:2/5 bol som len ako DMG na doplnenie Guild raidu už si nepamätám akej guildy
ICC10man:6/11 ako TANK
ICC25man:3/11 toto je dávny progress keď som chodil ešte za DMG


INFO O TOBĚ
Věk:15,9 No čo už za cca 10 dni mam narodeniny :-)
Jak dlouho hrajete WoW, za jaké postavy nejvíce?:CCA 2 roky fakt neviem, Môj najobludnejší class PALADIN
Používáte TeamSpeak, mikrofón, Deadly Boss Mods?ANO, všetko mám.
Předešlá Guilda(a důvod odchodu):Ja mam smolu na guildy každá sa rozpadne :D
Poznáš někoho od nás?NIE
Proč právě GoE?Vkuse niekto od vás piše do LFG, že hľadáte hráčou tak som sa rozhodol to skúsiť
Od koho jste dostal kontakt na GoE (konkrétní nick):Mastibrko
Jak zvládá váš PC 25man raidy? (lagy, fps):Viete čo, to neviem. Ale mal by to zvládnuť. Internet mám dobrý a moj pc má pár rokou ale stále je vo forme :-)


ČASOVÝ HARMONOGRAM (čas kdy se vám dá raidovat)
Pondělí: 10-23
Úterý:10-23
Středa:10-23
Čtvrtek:10-23
Neděle:10-23
Záleží od toho či sú prázdniny alebo škola. Ak je škola tak sa ten čas zmení v pracovných dňoch od 15-22.30

CHTĚL BY JSTE NÁM JEŠTĚ NĚCO ZDĚLIT?
Som študent Gymnázia. WOW-ko nie je pre mňa všetko a berem to ako zábavu a nie ako vec kvôli ktorej obetujem všetok svoj volny čas. Viac menej ma Wowko skôr baví z hladiska príbehu ako z neustáleho zabijania jedného moba dookola :D.
Mám viac zaujmou a športujem.
Dúfam že na TS bude niekto robiť mačku :D nech sa mám na čom smiať :D

No dobre píšte vaše nelúostne krityky na moju úbohu prihlášku :-) A nešetrite ma :D Ak niečo chýba doplním.

PS nie som dobrý v gramatike. Mám na to aj papier :D
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Thu 28. Jun 2012 23:49:03  
User avatar

Joined: Sun 03. Jun 2012 9:50:41
Posts: 38
Offline

Do paladina se nevyznam, ale jen kouknu a uz vim ze metu byhc dal na 100% jinou :D

Ten progerss se mi nejak nezda. To jsi ted nehral? Protoze vim ze i lfg je schopny dat aspon 7/11 bossu v ICC.


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 5:10:00  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

Ten meta možem vymenit.
a ano mal som cca 4 mesiace pauzu
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 12:59:37  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Co sa tyka talentov Heart of the Crusader sa dava len ked chces dosiahnut na Seal of Command, ktory aj tak nemas nemas, takze by som to vyhodil a dal radsej Judgements of the Just.
Glyphy by som tiez pomenil ale to zvykne armory ukazovat zle tak pre istotu napis ake mas.
Co sa tyka equipu celkom ujde az na tie legy tam si daj setovky a topanky by si si mohol ucraftit. Okrem toho vymenit metasocket a ench na rukavice existuje tiez lepsi ako agilita. Este keby sa ti chcelo zohnat Blade Ward na zbran by bolo dobre.

Ratri talenty v podstate dobre len neviem co ta donutilo dat si ten jeden bod to Toughness. Tam sa ide bud na Divine Sacrifice alebo v holy strome na Aura Mastery.

A mam dnes naladu na teoreticku otazku takze: Co mozes spravit ked ta zacne nejaky dmg predbiehat v agre?


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 14:00:21  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

1. Judgment of the just je zbytočný to je čisty pvp talent v pve je totálne o ničom
2. no tie glyphy to mam rôzne každú chvilu iné teraz som sa snažil ich spraviť trošku na väčšie agro + dmg na jeden target
3. Ten seal of command no možno sa musím ešte pohrať s talentami, môžem teoreticky nahradiť špecializáciu na one hand weapon a dať seal of command ale ten seal ani nevyužívam, kedže najviac agra pri viac targetoch dám retri aurou+concentraciou

Ach moje legendarne rele gate :-)
1. čakam kým padnu z voa10/25 setovky
2. Možno niečo padne niekde v raide kto vie :-)
3. Zbytočné míňanie goldou, ktoré aj tak neviem zarobiť
3.5. Môj rekord goldou pri sebe bol asi 7k


Retri talenty:
Ten jeden talentový bod už je zbytočný nemá využitie lebo divine sacriface - ak dobre čitaš tak dava časť toho dmgu do mňa to nie je veľká pomoc keď potom dostanem od niečoho ranu ale ako myslíš , každý mame iný názor
A tzv talent aura mastery je nanič pre retri paladina kedže by som musel brat intellect +10% čo mi je uplne nahoubi a takýchto paladinou nechápem.

Tvoja otázka je zaujímavá sa mi zdá že hand of salvation trasferuje agro nepamätám si názov no viem že to začína hand of :D
a keby to bolo veľmí zlé tak sa mu da nachvílu hodit hand of protection a to mu nachvílu zbrzdí dmg :-)
A potom nezabúdaj mam dva taunty, tak agro musím udržať aj keby som už nestíhal :-)

Glyphy ukazuje správne:
Najdôležitejší minor glyph je sense undead, potom ešte redukcia cooldownu lay on hands, a posledný by mal byť the wise keby dochádzala mana, tu proste nie je čo vyberať
A major glyphy tam záleži čo chceš dosiahnuť
Protection sa určite oplatí glyph na Divine Plea
Protection 1vs1 Avenger's Shield - k tomuto mam seal na expertise kedže ten mam v tankovi nizsky a je dost nepriemne sa netrafit niekedy :-)
Protection 1vs2+ Hammer of the Righteous + Consecration
Retri Judgement, Seal of Righteousness + Avenging Wrath

Tie enchanty to som mal všetko zadarmo, od kamarata tak som to aspoň využil vždy lepšie ako nič nie ? :-) to sa da tiež zmeniť.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 15:01:35  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Paci sa mi tvoja rozsiahla odpoved takze ti davam ZA, ale...
Arkan wrote:
1. Judgment of the just je zbytočný to je čisty pvp talent v pve je totálne o ničom

Redukujes nim attack speed bossa o 20% takze to uplne zbytocne nie je.
Arkan wrote:
divine sacriface - ak dobre čitaš tak dava časť toho dmgu do mňa to nie je veľká pomoc keď potom dostanem od niečoho ranu

Da sa to pouzit v kombinacii s Divine Shield takze ziadny dmg nedostanes.
Arkan wrote:
A tzv talent aura mastery je nanič pre retri paladina kedže by som musel brat intellect +10% čo mi je uplne nahoubi a takýchto paladinou nechápem.

Neviem ci je Divinity pre retrinu o moc vacsia vyhra :|

Este k tym glyphom Divine Plea je zaklad to mas pravdu. Druhy chodime na Holy Wrath kvoli taktike na LK a Anubovi a hodi sa aj inde. Treti glyph je uz v podstate na tebe ci ti chyba exp alebo hit alebo ani jedno.


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 15:40:47  
User avatar

Joined: Thu 20. May 2010 10:57:20
Posts: 257
Location: Košice
Offline

re3 sa teraz chodí na Aura Mastery aby si pomáhal healom v raide pri niektorých bossoch...inak v pohode prihláška za


Image
Screaam - Combat rogue
Tomaskoo - Blood DK tank/Uh DK dps
Macinqo - MM Hunt
Wrahoun - Affli/Demon
Mistake - Re3/prot pala
Llkk - Feral dmg/Bala
and many others...

I DON´T HAVE A MAIN CHARACTER !!!
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 15:52:58  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

Maš pravdu ale vždy záleží od situácie ideálne by bolo mat pri sebe niekoľko glyphou a vymieňať podla potreby (tato funkcia je až v cata) tu by to stálo goldy :-)
Na tu kombináciu z divine shieldom som sa nikdy nedíval ale je to tiež možnosť
A ako som hovoril tie posledne talenty ktoré zostanú z retri sú už nevyužiteľné - skôr teda nepomôžu už dps vôbec
S tim jugment of the justice máš pravdu no mne sa aj tak nepáči :-)

wrah0un3k da sa na 6 sekund zvyšit resistence o 100% co je 260 resistence raz za 2 minuty alebo dvojnásobni dmg/armor alebo potom concentration aura, ale predpokladám že tu bude mat holy paladin. Podla mňa tých 6 sekúnd za 2 minuti je veľmi malo.

A ďakujem za prve dva za :-)

A otázka skade mam zohnať blade ward na zbraň ?????
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 16:05:07  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

blade ward ma len par ludi na serveri kedze je to zo zavreteho ulduaru.
skus aukciu a pripravi nejake goldiky :)


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 16:14:25  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

OK s tim ratam ved moje maximum goldou je také nizske len preto lebo to vždy miniem :D
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 21:52:57  
User avatar

Joined: Sat 08. Oct 2011 16:20:29
Posts: 29
Offline

jezisi, do prota tu kecat nejdem, ale to co tu pises o retri :) takze ... glyphy zle zle... right sa nepouziva za retrinu, dmguje sa s vengeance, takze glyphy na expertise aby si to nemusel soketovat, druhy glyhp sa chodi na 10% judg dmg, a treti bud exorcism ked to fixnu, alebo consecration....
k aura mastery ti uz vysvetlili naco je dobra, na sindre je to na nezaplatenie a ani si nevies predstavit kolko krat s tym zachranis niekomu prdel :)
a k tomu tvojmu HoPku, tak myslim ze isty nemenovany warrior, ktory uz ma u nas SM,,, tak by ti gule odhryzol keby si mu hodil HOPko :D ....


Mortten ... Paladin
Laphroaig ... Warlock
Faroth ... Shaman
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 21:58:22  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

aura mastery je pre retrinu veľmi vhodný spell pretože za prvé - aj tak nemáš kam tie body dať, za druhé - v istých okamihoch sa zvýšená resistancia hodí (nehovorím o armore) či už Blood Queen alebo Lich King, vedel by som ti dať tých príkladov viac

čo sa týka protu:
glyph of divine plea - lebo ju más stále na sebe
glyph of holy wrath - tzv. "must have" glyph, na anubovi nutnosť, detto pri LK (akonáhle budeš mať na sebe addy tak zistíš že ten glyph je na nezaplatenie)
tretí glyph je voľnejší, ja osobne mám radšej 8% hitu na taunty ale dáva sa aj avenger shield


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 22:26:43  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

Ach dalších 500g v haji :D, No čo už :-) Tak dobre beriem ja som icc ani nebol poriadne a holy wrath som použival len na trashy v icc :-)
Zajtra zase pôjdem na nakúpi glyphou.
A aj aura mastery som nemal kde otestovať
No s tim seal of rightous to je rôzne no preferujem skôr rigthous ako corruption
pozri ja som v retri nemal problém s expertise ratingom a tím padom nepotrebujem glyph na 10 expertise a ten dmg dám rovnaký s oboma sealmi tam ten rozdiel nie je veľky
no vždy záleži od equipu a situacie, a môj retri equip ktorí mám teraz nestojí za zmienku ten je tak na hor hc akurát nie na viac.
A fakt nerozoberajme už ten retri equip/talenty/glyphy fakt nestojjí za moc teraz. :-)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 23:03:21  
User avatar

Joined: Sat 08. Oct 2011 16:20:29
Posts: 29
Offline

ved jasne, je to aj tak offspec, ak daco napis mi ked ma uvidis online a skusim ti poradit viac :) ... ale davam ZA, je tu snaha zmenit sa a das si povedat


Mortten ... Paladin
Laphroaig ... Warlock
Faroth ... Shaman
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Fri 29. Jun 2012 23:35:34  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

chalan aspoň používa hlavu čo sa u lfg paladinov v poslednej dobe moc nevidelo takže dávam moje malé bezvýznamné za na test :)


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Sat 30. Jun 2012 6:46:17  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

Assix wrote:
chalan aspoň používa hlavu čo sa u lfg paladinov v poslednej dobe moc nevidelo takže dávam moje malé bezvýznamné za na test :)


Ďakujem :-)
A ďakujem za ďalšie dve za :-)

Mortten skúsim ťa v hre kontaktovať
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Sat 30. Jun 2012 7:50:39  
User avatar

Joined: Fri 09. Sep 2011 14:51:20
Posts: 112
Offline

ZA


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Sun 01. Jul 2012 16:02:46  
Joined: Wed 13. Jun 2012 12:48:16
Posts: 7
Offline

Ja by som mu dal ZA... Aspon trošku vidno že sa o svoju classu zaujíma :) Btw Seal of Corruption sa používa na Single Target pretože sa na bossovi stackujú stacky ktoré dávaju celkom slušný dmg myslím že aj 1k + a to je viac ako z ostatných sealov... Dalej ten Seal ktorý máš v retri talentoch sa používa na Multi Target (addy na anubarakovi) Retri Paladin používa len tieto sealy... Ale podla potreby :) Dalej Aura Mastery je na nezaplatenie bratm :) Na sindre, quenne, LK sa ti to velmi zíde... Vela krát sa stalo že vďaka Aura Mastery newipol raid :)...Dalej ja si myslím že ten intelect je stále lepší ako armor.. Keď nie si tank tak ti je to úplne na hovno radšej si dáš ten intelect a počas dlhých fightoch aspon vydržíš z manou :) a tie rele legy si vymen pre kristove rany...

Ako si sa dostal na gymnázium keď nevieš gramatiku ?? (Toto mi nejde do hlavy)

Nafarmi goldy a kup si tie tankovacie legy ja ti ich aj ucraftim keď chceš...

Ten progress -.- to je trošku slabé na jednu z TOP guild... Skús si prezriet nejaké tankspoty alebo videa na youtube :)

Zatial som za...


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Sun 01. Jul 2012 17:18:54  
Joined: Thu 28. Jun 2012 20:46:34
Posts: 47
Offline

Tie seals,aura mastery , glyphy už neriešim to sme už dohodnutý...

Goldy sa mi nedarí nafarmiť, dnes som napríklad kúpil za skoro všetky goldy čo som mal blade ward.
A ja som písal že gate nebudem kupovať chcem setove z voa 10/25 alebo iného raidu no určite neminiem goldy na ne lebo to nie som schopný nafarmiť aj keby sa neviem ako snažím :-)

Ten gympel ja som v triede zameranéj na chemiu matiku fyziku nie na jazyky. A ak to mám hodnotiť gramatiku mam slabú (nehodnotí sa mi) ale literatúra a teóriu sa viem naučiť. Takže až také ťažké sa nebolo dostať na gympel.

Tankspoty som videl, taktiky som čítal aj tak som úplne tomu nepochopil.

Ďakujem za ďalšie dva za :-) Už ich mam 6 :-)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Arkan - Protection PALADIN
Posted: Sun 01. Jul 2012 19:44:06  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

pondelok icc10 19.00 test raid ak máš ID tak vo štvrtok ten istý raid o tom istom čase


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group