!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Sat 27. Apr 2024 7:03:53



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Tue 19. Jun 2012 7:00:56  
Joined: Sun 17. Jun 2012 18:28:54
Posts: 9
Offline

Weathers wrote:
Tak vam nahradim Wewerku teda no.

K talentum:
V Assa strome Turn the Tables nevyuzijes radsi bych ten 1 point videl v Find Weakness.
Jeste tam mas talent Vigor. Taky nevyuzijes.

Glyphy:
Glyph of Vigor. Ten samej duvod jako u talentu.

EQ:
Nesnaz se nam tvrdit, ze jinej item nez WF wrist ti v tocku25 nebo icc10 nepadl.
Chestku mas setovku (je tam arpen ten ti je na nic).
Boots mas do assa taky na nic. (zase arpen)
Ring s arpenem (no koment opet arpen)

Gemy:
Meta na pendrek. Roguny JEDINE Relentless Earthsiege Diamond. A jinak ostatny gemy taky. to ze tam mas jen agi + haste je ti na nic.

Enchanty:
Enchanty by se dalo rict ze nema.
Zbrane mi to radsi ani neukazuje.

BTW jestli jsem pocital spravne tak mas jen 80expertise coz je asi 6-7expertise rat. Vis ze potrebujes 26exp. rat.



a este ten wrist ked vravis fakt sorry ale este mi nepadol a ked aj hey nevyhral osm ho
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Tue 19. Jun 2012 7:04:39  
Joined: Sun 17. Jun 2012 18:28:54
Posts: 9
Offline

Weathers wrote:
Tak vam nahradim Wewerku teda no.

K talentum:
V Assa strome Turn the Tables nevyuzijes radsi bych ten 1 point videl v Find Weakness.
Jeste tam mas talent Vigor. Taky nevyuzijes.

Glyphy:
Glyph of Vigor. Ten samej duvod jako u talentu.

EQ:
Nesnaz se nam tvrdit, ze jinej item nez WF wrist ti v tocku25 nebo icc10 nepadl.
Chestku mas setovku (je tam arpen ten ti je na nic).
Boots mas do assa taky na nic. (zase arpen)
Ring s arpenem (no koment opet arpen)

Gemy:
Meta na pendrek. Roguny JEDINE Relentless Earthsiege Diamond. A jinak ostatny gemy taky. to ze tam mas jen agi + haste je ti na nic.

Enchanty:
Enchanty by se dalo rict ze nema.
Zbrane mi to radsi ani neukazuje.

BTW jestli jsem pocital spravne tak mas jen 80expertise coz je asi 6-7expertise rat. Vis ze potrebujes 26exp. rat.



mam este otazocku ze ked si davam ten meta gem tak mam si kupi aj jeden blue gem a dat si ho do EQ aby mi zaratalo tych 21 agility
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Tue 19. Jun 2012 9:14:06  
Joined: Thu 29. Dec 2011 22:31:42
Posts: 18
Offline

shadowhunt wrote:

ja viem ze nemam naj mega EQ ale 9,4 som mal v ICC


Mas zaujimavy sposob vyjadrovania, ale k veci. Ako hrat rogunu si si mal nastudovat pred tym, ako si podaval prihlasku, nikto tu nie je povinny davat ti podrobny navod. No ale za to "naj mega" ti davam neutral :roll: .
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Tue 19. Jun 2012 9:24:26  
User avatar

Joined: Sun 03. Jun 2012 9:50:41
Posts: 38
Offline

Neber si to osobne, ale nemuzu ti napsat celej navod na to jak hrat, co mit na sobe a co stackovat za rogunu (ne dokud je prihlaska k nam aktivni), ale kdyz budes ve wowku, tak si vyhledej nejakou rogunu (nebo pouzij armory pokud funguje) na netu mas guidy. Je toho moc kde muzes zjistit co na ty rogune mit, proto je tam ta otazka ''Kde jsi cerpal informace o classe?''.

Vypsal jsem tu veci co me praskli do oka jen jsem se kouknul na armory. Je jen na tobe jak se s tim vyporadas.


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Tue 19. Jun 2012 10:20:22  
User avatar

Joined: Wed 21. Dec 2011 9:28:11
Posts: 335
Offline

bola som ZA, ale cakala som ze v SFU zrusis prihlasku (kedze sme naj a tak veeeelmi k nam chces)...cas si nato mal, napriek tomu ty nadalej komunikujes s nimi o eq-e. PROTI
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Tue 19. Jun 2012 13:06:45  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

proti


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Wed 20. Jun 2012 9:18:21  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

po tvojom vystupovaní mením na PROTI a nech sa rozhodne wewe či ti dá šancu...


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Shadowhunt - assasination rogue
Posted: Fri 22. Jun 2012 20:27:43  
User avatar

Joined: Mon 16. Aug 2010 18:15:04
Posts: 398
Location: Prague, Czech Republic
Offline

Mno, tak jsem po týdnu konečně zpátky v Praze, tím se omlouvám za tak pozdní vyjádření k přihlášce. Takže, co se mi nelíbí:
Přihláška v SFU - když jsme ta nejlepší guilda, proč si dáváš přihlášku i tam? Výmluva, že tě tam volal kamarád je hodně chabá.
Talenty - podle toho, co psal Weathers a co mi teď ukazuje armory jsi si je zřejmě už opravil, ale Vigor do PvE je fakt zbytečnost.
Equip - VELKÁ chyba je ten tvůj expertise rating. Dokud nemáš cap, tak je to priorita, který se snažíš dosáhnout. ArPen je pravý opak. A WF wristy radši nekomentuju...
Gemy - velmi chaotická záležitost. Tu 20 AP 10 haste, tu agility, tu haste...očividně nemáš moc ponětí co kam narvat, zjisti si, jak funguje set bonus a jak se ho snažíš dosáhnout na assa roguně. Meta už byl jednou zmíněnej, to už vytahovat nebudu.
Enchanty - nevím, jestli je to armory, ale nevidím nic na zbraních. Pevně věřím, že to není pravda...
Profky - Věř mi, že je to věc, kterou stojí za to si dodělat.
Zbytek jsou už menší věci, k equipu ani talentům se dál vyjadřovat nebudu, i když menší výhrady bych měl i tam. Nicméně velmi děkuju Weathersovi za záskok a tvojí analýzu.
Můj verdikt zní PROTI - důvody jsem vypsal, navíc v main raidu by jsi neměl šanci, vzhledem k tomu že jsou 3 aktivní roguni, se kterýma jsem spokojenej. Nicméně přeju hodně štěstí ve hledání guildy i ve hře obecně.
-LOCKED-


Image
Wewerka 80 Assa Rogue
Pallypower 80 Holy/Protection/Retribution Paladin
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group