!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Sun 19. May 2024 0:22:35



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Oobouchacoo-Shadow Priest ACCEPTED
Posted: Tue 29. May 2012 13:22:17  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

POSTAVA
Nick:Oobouchacoo
Class:Priest
PVE Main spec:SHadow
GS v main specu:5800-5900 cca
PVE Off spec:Mám nějaké věci už do Holy tak začnem s Holy.
GS v off specu:Okolo 5800
Profesie:Tailoring,druhou teprve skilluju.
DPS/HPS/UNBUFFED HP: (DPS na dummym 10mil. hp OG/TB/.ar a v raide):Na dummy 6,5 bez buffu a v raidu na 10tce 9k+ a na 25tce stale 11k+.Mám pořád stále trošku nesprávné trinkety.Už dlouhou dobu se snažim dropnout muradina+dfo aspon a pořád nic.
Zdroj infa o svojej classe: (stránky, guide, fóra - rovno linky, príp. ingame, priatelia atď):Informace většinou s youtube a kamarádi.
Link na Armory:http://armory.anthoria.net/search.xml?searchQuery=Oobouchacoo&searchType=all

ALTI:Měl jsem 80tku dk na jiném acc,ale toho jsem prodal.Jinak jedu furt Priesta dokud ho na 100% nebudu umět :D
Nick:-
Class a spec:-


PROGRESS: //môžeš napísať, že si tam nebol, clear alebo x/y kde x-počet killnutých bossov a y-počet otvorených bossov
Naxx10man:Naxx momentálně chodim jen na weekly.JInak dříve sem určitě chodil,ale neviem kolko bossu.
Naxx25man:-
ULD10man:Akorát si pamatam že jsme chodili takové dračka :D
ULD25man:stejné
ToC10man:5/5
ToC25man:5/5
ToGC10man:5/5
ToGC25man:4/5
ICC10man:11/11
ICC25man:11/11


INFO O TEBE:Milujem sportování.Nejvíce fotbal,florbal a ježdění na bruslích.Podle mě jsem nekonfliktní,aktivni(ve wow) a komunikativni kluk :D
Vek:16
Ako dlho hráš WoW, za aké postavy najviac?:2 a půl roku priesta jen s maličkýma pauzama
Požívaš TeamSpeak a mikrofón? Deadly Boss Mods?áno
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu):No ako jedinou moji guildu ve které jsem se cítil fakt dobře byla Shattered Souls ale ta se rozpadla.Ostatní byla jen na to že jsem hledal přesně to co v SS,ale už mě to přešlo :/.
Poznáš niekoho od nás?Určitě hodně hráčů,jen si to tedka nedokážu vybavit.Pár jich je u vás možná aji ze SS
Prečo práve GoE?Kvalitní guilda,kvalitní progress,kvalítní lidi.Chcem taky už někam zapadnout a ukázat že k vám patřim.
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkretne nick):Už dlouho o vás slýchám že jste jedna z TOP guild.
Ako zvláda tvoj PC 25man raidy? (lagy, fps):Hrajem jenom na stolním pc.Fps 40+(10,25).A lagy vůbec


Časový harmonogram (čas kedy sa ti v daný deň dá raidovať):
Pondelok:16:00-23:00
Utorok:16:00-23:00
Streda:17:00-23:00
Štvrtok:17:00:23:00
Nedeľa:Od rána do večera :D.Ale občas máme zapas nebo turnaj.

Máš ešte niečo na srdci, čo by si nám chcel povedať:Vím že máte Sh.priestu full stav,ale za pokus o štěstí nic nedám.Než napíšete proti,rozmyslete si to prosím.Jsem aktivní a budu pomahat guildě co to dá.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 15:10:24  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

+ Talenty, glyphy ok
+ 4xT10 + craft legy
+ Progress dobry, DPS slusne

- Trinkety nic moc, nemas hitcap, sockety nejake neortodoxne :)
- Nemas funkcny offspec
- Naposledy bolo stredu 5 priestov z toho 3 shadow takze tolko o stave :)

Zdas sa ako schopny hrac, ale aspon ten hit si si mohol namiesat lepsie a mne hlavne chyba offspec takze mi to zatial vychadza skor na proti, ale necham sa presviedcat :)


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 15:16:21  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Víš,do ted sem hrál PvP Shadow.Už to nehraju a snažim se udělat ten offspec.CHci stím offspecem začít na 100%,ale potřeboval bych rady a tak jak být dobrý.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 16:43:14  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

OO bouchač OO...asi 2 roky nám trvalo jak to meno čítať...dovtedy to bol proste "ochubuchu"...mali sme ho v Never Again a nezabudnutelná hláška pri progrese champiónov na ktorú doteraz radi s Molothom a Calim spomíname "du si pro bábovku" :D :D :D

eq v pohode, progres tiež až na toho hc anuba

Moje skúsenosti sním sú také všeliake z toho progresu tocka nam sem tam odišiel, ale nemyslím si, že by mu to v SS tolerovali takže sa asi zmenil...

ja dávam malé za


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 17:54:25  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Ale nééééééé :DDDD.Další známí,hele víš co.Byl jsem nemocnej a měl sem furt chut na bábovku:DD
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 18:26:55  
Joined: Sat 24. Mar 2012 15:12:09
Posts: 36
Offline

Hmm no asi takto
toto pises v prihlaske
Oobouchacoo wrote:
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu):No ako jedinou moji guildu ve které jsem se cítil fakt dobře byla Shattered Souls ale ta se rozpadla.Ostatní byla jen na to že jsem hledal přesně to co v SS,ale už mě to přešlo :/.

a toto si nam napisal pred leavom na fore
Oobouchacoo wrote:
@ Oobouchacoo - Uto Mar 13, 2012 2:59 pm
Odešel jsem z guildy.Můj odchod není kvůli raidum,vedeni nebo hračům v guilde.Prostě skusim štěstí do moji bývalé guildy,,Patronus Luminar,,.Vysvětlení je trošku nelogické nebo blbé,ale schází mi prostě hrači a raidovaní sněma.Taky trošku důvod odchodu ale můzu si za něj sám...je to že moc neznám lidi v guildě a cítim se tam občas jako cizí.Za to jak říkám si ale můžu sam moji neaktivností,která byla kvuli problemu s počítačem.Tak tímto se s vama loučim a přeji hodně stesti.


Trosku si to pretireci

Tak mal si rad SS abo ne? :)


The life is a lie. There is only guild.
Through guild, I gain friends.
Through friends, I gain fun.
Through fun, I gain good mood.
And good mood shall free me.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 18:30:17  
User avatar

Joined: Tue 27. Dec 2011 0:56:53
Posts: 54
Offline

Okrem necitatelneho nicku sa mi tento hrac pozdava:D Stav SHpreistov je zrejme full. Ale inak u mna ZA
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 19:31:29  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Jo Arci.V SS jsem se prostě cítil skvěle.Ale jak to tam všeci začali leavovat a přestat hrát tak už tam byli na kazdy den skoro novy hráči a uz to nebylo ono.Do PL jsem se vrátil a myslel jsem že tam budou ti hráči kvuli kterym jsem se tam chtěl vrátit.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 20:12:47  
User avatar

Joined: Fri 09. Sep 2011 14:51:20
Posts: 112
Offline

Oobuchuchuchumuchu a jeho bábovka
+progress
+equip

-Nějaké ty neshody jsem s tebou měl, ale to už bych radši vůbec neřešil ;)

= ZA


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 20:15:17  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Stebou Calli?Tebe si vždycky pamatuju jako pohodového a žadné konflikty :D
No aji tak se omlouvám
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 20:25:36  
User avatar

Joined: Wed 21. Dec 2011 9:28:11
Posts: 335
Offline

pred par mesiacom som mu pomahala co sa tyka gemov-talentov..takze by bolo trosku nefer, keby som teraz dala proti, ale tie gemy mal total-brutal zle a to bol v SS..takze male ZA :)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 20:44:11  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Už je to lepší důfám :D :D
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 21:15:45  
User avatar

Joined: Wed 21. Dec 2011 9:28:11
Posts: 335
Offline

haste+spirit ..ee :) ked som ta minule cekla v OG, nemal si este toto
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 21:52:42  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Tedka mi dost pomahali v SS Klco s Crysysem.A ti mě taky dost naucili :)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Tue 29. May 2012 22:45:47  
User avatar

Joined: Wed 18. Aug 2010 16:29:19
Posts: 1008
Location: kanaly Dalaranu
Offline

ludia ho poznaju a preto skôr ZA (a nevyjadrili sa negativne)


A sedmého dne Bůh prohlásil: "Out of mana..."
Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Wed 30. May 2012 11:11:56  
Joined: Tue 27. Mar 2012 11:51:23
Posts: 21
Offline

Sehnat normální trinekt na shadow je těžká práce.. :D ale jinak až na ty spirit+haste & haste sockety a hitcap(pokud s tímhle točíš 6,5k dps unbuffed na dummy tak to je docela slušný výkon :P vzhledem k tomu kolik gcd musíš ztratit missnutím spellu) vypadá líp než já když sem se sem hlásil :D a talentuje Inner Focus :P
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Wed 30. May 2012 12:03:02  
User avatar

Joined: Wed 21. Dec 2011 9:28:11
Posts: 335
Offline

otazka je: do ktorej groupy s nim? plus prave trinkety nema, a pravo na nich este dlho nebude mat. v posl dobe aj jasper chce ist furt shadow :P
podla mna nam uz ani ten silaillis netreba. vymenme ho na oobouch.....inak som skor proti, ako za. priestov mame vela
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Wed 30. May 2012 15:34:53  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

Vidim,že aji po shánění informáci od dobrých priestu mám furt nějaké nedostatky v socketech :D ale to napravim.
Jinak sem psal že bych si klidně udělal druhý spec.holy,ale nevím popravdě jak na to.Takže bych se snažil to nějak zvládnout a udělat si eq aji na holy.Nějaké věci už mám.Jen bych fakt potřeboval šanci k tomu předěláni na Holy.Addony na healování myslím mám aji
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Wed 30. May 2012 17:06:14  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

Histeria wrote:
otazka je: do ktorej groupy s nim? plus prave trinkety nema, a pravo na nich este dlho nebude mat. v posl dobe aj jasper chce ist furt shadow :P
podla mna nam uz ani ten silaillis netreba. vymenme ho na oobouch.....inak som skor proti, ako za. priestov mame vela

ale ľudí málo takže miesto sa nájde

teraz ku prihláške

+
eq (aj keď je tu ale....pár nedostatkov by som našiel)
talenty
progress
raid time
chcem dobrať do GoE ešte pár ľudí
aktivita na fóre

-
trinket(y), ten abyssal je správny ale trinket z ToGC10 má rezervy
svojské gemovanie - haste+spirit gem ešte pochopím ale full haste (quick vo fingeri)? fuj, to dávajú šamani, my ideme radšej na SP+haste
hit - treba doriešiť - napr hit/haste back z ToGC25, hit/haste finger, hit/haste legy z ICC25, tam strácaš dps
chýba pve offspec
nemáš hit/crit wrist z ICC25 ktorý sa dá zohnať aj v AH, predsa len nič lepšie na tento slot nepadá

=
chcem ťa ešte inspectnúť ohľadom shadow glyphov ale myslím si, že chalan by stál za pokus na test raid, po ingame konverzácii sa rozhodnem


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Oobouchacoo-Shadow Priest
Posted: Wed 30. May 2012 20:55:50  
Joined: Tue 29. May 2012 12:44:01
Posts: 16
Offline

TRINKETY:
Neměl jsem fakt ještě možnost nějaký potřebý na mě dropnout.NA icc25tce jsme bud třeba rotface na dfo nešli,nebo nepadl a nebo jsem na něho neměl prioritu.Na ToGC25 taky,bud nepadl nebo sem na něho neměl prioritu.A takhle by to šlo dál aji na 10tce icc a tak...

GEMY:[/color
]Jestli by to nevadilo,kouknul bych se ve hře na tebe nebo na Histeru a prostě bych si to udělal jak to má být.Stím hitem to vím a bohužel jsem stím ještě nezačal nic dělat:/.Jeden dobrý priest mi poradil že musí mít 950+haste tak jsem se zaměřil na to.Ale 100% si to co nejrychleji dodělám a budu se snažit.

[color=#400000]TALENTY

Já vim,je to trošku blbé hrát jenom PvE bez PvE druhých talentů.Já si to fakt udělam to Holy.Jen prostě potřebuju pomoc stím.Nevim jak to gemovat,talenty,glyphy,jaké spelly používat.Nikdy jsem holy nezkoušel za 2 roky co hraju priesta.Jen shadow a disko pvp:/
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group