!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Mon 13. May 2024 4:08:49



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Porecek - Balance druid PVE DECLINED
Posted: Tue 08. May 2012 15:10:36  
Joined: Tue 08. May 2012 14:38:09
Posts: 6
Offline

Nick: Porecek
Class: Druid
PVE Main spec: Balance druid
GS v main specu: 5829
PVE Off spec: zatím nemám, ale dělám restodruida
GS v off specu:
Profesie: ENG a Mining
DPS/HPS/UNBUFFED HP: na dumme v .ar 7-8k DPS bez bufů, a s bufama 8-9
Zdroj infa o svojej classe: Spolužák, který hraje wow 7 let.
Link na Armory: http://armory.anthoria.net/character-sh ... cn=Porecek

ALTI: Paladin
Nick: Lepidlo
Class a spec: holy paladin


PROGRESS: //môžeš napísať, že si tam nebol, clear alebo x/y kde x-počet killnutých bossov a y-počet otvorených bossov
Naxx10man:clear
Naxx25man:
ULD10man:
ULD25man:
ToC10man:clear
ToC25man:clear
ToGC10man:dostal jsem se po šampiony (lfg)
ToGC25man:dostal jsem se po šampiony (lfg)
ICC10man:8/11
ICC25man:10/11


INFO O TEBE:
Vek: 16
Ako dlho hráš WoW, za aké postavy najviac?: Wow hraju 2 roky, nejvíc hraju druida a někdy paladina
Požívaš TeamSpeak a mikrofón? Deadly Boss Mods? Ano
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu): Spirits Of The Dead - časově mě nesedí raidy
Poznáš niekoho od nás? Asi jenom jednoho hráče.
Prečo práve GoE? Slyšel jsem že jste úspěšná guilda a chci se poznat nový kolektiv...
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkretne nick): nepamatuju si přesně nick, ale psal to někdo do chatu
Ako zvláda tvoj PC 25man raidy? (lagy, fps): fps 30-60 a lagy skoro nikdy nemám


Časový harmonogram (čas kedy sa ti v daný deň dá raidovať):
Pondelok:17:00 - 23:00
Utorok:17:00 - 23:00
Streda:16:00 - 24:00
Štvrtok:17:00 - 23:00
Nedeľa:17:00 - 23:00


Last edited by Porecek on Sun 13. May 2012 14:40:00, edited 1 time in total.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Tue 08. May 2012 21:50:33  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

ako laik dám ZA ale ja sa v druidoch nevyznám, na to sú tu iní


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Wed 09. May 2012 0:03:11  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

Začnem tak z ľahka...ten resto pvp eq máš celkom zle poskladaný...doplnky na crit? to nee... talenty resto čo máš nie su ani pvp ani pve je to také zmixované nič, stým súvisiace glyphy...tiež ani pvp ani pve...ale to len tak na okraj keďže sem sa hlásiš za sovu...

Eq hodnotiť nemožem keďže na armory mas to spomenuté "pvp resto" :) čo sa týka talentov tak máš tam veci ktoré tam nemajú byť ako napríklad moonglow kedy ti za bala môže dojsť mana? + keď už dôjde máš inner...nemáš insect čo je tiež - dlho som tiež nebol zástanca insectu ,ale ten jeden global na to už obetuvávam...

owlkin frenzy je taký talent podla môjho názoru ,že buď ho mať na full ,alebo vôbec...v icc v podstate na každom bosovy dostávaš dmg čiže nieje to úplne zlé mať... ja osobne to mám na full

improved moonfire je dosť otázny myslím ,že funguje iba 1/2 ,ale to ruku do ohňa nedám trebalo by testnúť

glyph namiesto moonfire by som dal wrath...aj keď na druhú stranu keďže nemáš ten insect to nemusí byť odveci...

Také väčšie - je že nemáš repku zo SoH čo je pre pvečkara nutnosť takže šup dorobiť

a dalšie - je progress...nemáš zabitého žiadneho ťažšieho bossa v ICC a ani anuba na HC

taká básnická otázka...kedy preboha raiduju v tvojej guilde ? keď máš hentaký časový harmonogram :D

to je asi všetko keď tak mi napíš zajtra v hre na nejaký char čo mám v podpise a kuknem na tvoj bala eq a pokecáme verdikt dám až potom

sorry za dlhú reč mal som slinu :D

HAWK dohovoril som


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Wed 09. May 2012 23:51:17  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

tak pondelok test ICC 10 ja tu asi nebudem ale spamuj mastifu on ta niekam da...


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Wed 09. May 2012 23:57:38  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

o víkendu se snad dostanu už k wowku takže se mi ozvi ve hře nebo napiš kdy tu budeš mrknu na tebe ve hře, ale osobně sovičku další netřeba. Jestli mě oslníš máš šanci zatím neutral
talenty ani eq ti komentovat nebudu bo je už pozdě tutíž to shrnu všechno o víkendu


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Thu 10. May 2012 7:07:45  
Joined: Tue 08. May 2012 14:38:09
Posts: 6
Offline

Assix v pondělí v 18:00 mu napíšu :-) a Cini tobě mám kdy napsat? K večeru?
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Thu 10. May 2012 13:16:06  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

počkajme ešte s tým test raidom, chcem vidieť názor ostatných CL a hlavne ciniho


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Thu 10. May 2012 14:36:18  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

Takže začneme tím kratším:

Porecek ´s rdruid
Glyphy : glyph of rejevenation, glyph of wild growth, glyph of nourish // otazka proč tam není základní glyph na rdruida?
Talenty : měl pvp takže to komentovat nebudu
Gear: V resto gearu si neměl absolutně žádný socket a měl si tam takové itemy jako byla insignie, neměl si ring, wf back na crit a wf wristy (když už wf tak proč ne cloak na spirit) nemáš chestu, boty které se dají craftnout aspoň z toc sezony, weapona tu neřeším ikdyž si měl nibelung na sobě a ring který ti chyběl sis měl aspoň za emblémy dofarmit klasickej na haste a spirit je dobrej. Insignie, když nemůžeš sehnat žádný trinket a chodíš ty bg tak si aspoň seženu battlemastera na SP +150 se hodí více než do raidu 153 re.
Denně se chodí pos farmy a za takový den si v pohodě stíháš vyfarmit t9 set na resto.
Na otázku přes co healuješ si mi neodpověděl takže asi zapínáš "V" a koukáš na lištách kdo kolik má hp :lol:

Balance
Dummy dps bych ještě bral bylo to nějak 6,3 na 1m + všiml jsem si při rotaci nespráné kombinace spellů, občas si vůbec nedával dotky a spletl sis i eclypse. Máš eng jako profesy - proč máš v rukách enchant na SP namísto z eng na haste? Nelogika pro mě.
Nebudu ti tu vytýkat celou sovu.
Talenty v pořádku a když jsem se tě zeptal proč máš v pár talentech body tak si mi nebyl schopen odpovědět.
Glyphy v pořádku.
suma sumárum druida kterého máš na lvl 80 cca 20-30 dní nerozumíš.


Za poslední dobu jsme nabrali dost druidů a není mi třeba další sovičku, jelikož si mě neoslnil a neprojdeš s tvou "tvojí snahou" kterou si vložil do toho jak sis podal přihlášku. Nemáš nic sockety, glyphy, zkušenosti. 7/11 je slabé dneska už. Nezapomeň, že se hlásíš do pve gildy a když CLku řekneš, že máš off spec pvp tak asi neoslníš.

PROTI


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Thu 10. May 2012 15:05:01  
Joined: Tue 08. May 2012 14:38:09
Posts: 6
Offline

Cini za 1) Nahoře je napsané: PVE Off spec: zatím nemám, ale dělám restodruida...
2)Za restodruida chodím zatím jenom pvp a když napíšu že nemám eq na pve, ale dělám ho, tak to neznamená, že budu mít v PVE resto 6000gs, ale budu mít třeba půlku eq
3)Když jses mě ptal čím healuju tak jsem ti napsal: mám heal bot a xperl...Neragoval jsi.. Po druhé jsi mi položil tu samou otázku a já ti na ni stejně odpověděl.
4)Na rukavicích nepotřebuju mít za enchant haste, když mám přes 650 haste.. A kdybych sundal ty 3 sockety +20 haste a dal jsi tam ten ench z ENG který dává 340 za 12s tak to bych byl v dobu kdy se mě zapne ten ench až moc přehastovaný. Tetkom by se dalo říct že mám haste akorát možná 1 socket bych shodil...
5) Jelikož healuju v pvp rbg tak si myslím že je lepší mět talenty podobné jako já, než takové jaké máš ty do 2v2. Vypadají napohled blbě, ale když se domluvím s kamarádem, který shodí se mnou rbg tak si myslím že já dmgovat nepotřebuju a je lepší když healnu lidi kolem sebe než abych do nich střílel wrath za cca 2 000 když ostatní dávají za 7 000.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Thu 10. May 2012 16:35:56  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

Chlapče- až budeš castit starfire tak rychle, že ti nebude stíhat GCD tak pak mi můžeš říkat, že si přehastovaný a že se ench z engeneeringu nehodí do té doby :idea: . Jinak utvrdil si mě tvýma odpovědma na otázky, které jsem se tě ptal


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sat 12. May 2012 9:01:16  
User avatar

Joined: Thu 20. May 2010 10:57:20
Posts: 257
Location: Košice
Offline

650 haste...SOM PREHASTOVANÝ :D :D :D ako sorry toto si zabil


Image
Screaam - Combat rogue
Tomaskoo - Blood DK tank/Uh DK dps
Macinqo - MM Hunt
Wrahoun - Affli/Demon
Mistake - Re3/prot pala
Llkk - Feral dmg/Bala
and many others...

I DON´T HAVE A MAIN CHARACTER !!!
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sat 12. May 2012 12:56:59  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

Wraho sova nieje o haste ale o crite...


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sat 12. May 2012 19:39:15  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

talby ale keď starfire castíš 1,7sek? to v raide ani nevyužiješ lebo väčšinou sa musíš presúvať...navyše u castera ide o to aby si si skrátil svoj global CD = kľudne môžeš mať hastu 30% = 1000 hastu, veď čím skôr zrazíš global CD na jednu sekundu tým skôr získaš boost +50% vycastených spellov pri statickej rotácii ;-)


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 0:47:58  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

http://wotlk.openwow.com/?spell=61346 cize ked vsetko critujes netreba ti haste lebo castis rychlejsie o 20% vsetko

mal som 800 haste a nestihal gc na wrath co je dost neprijemne...


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 9:38:10  
User avatar

Joined: Sun 25. Mar 2012 14:36:11
Posts: 63
Location: Pezinok
Offline

ja by som ho vyskusal na test raide


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 10:15:17  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

hej ale nejde o wrath ale o starfire...tam môžeš kľudne mať 1200 hastu lebo ten castíš večnosť, navyše hento je na casting speed a silno pochybujem, že to má vplyv na GCD..takže pokiaľ nemáš GCD v raide pod 1,0 sekundy, kľudne môžeš tlačiť haste...


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 14:19:39  
Joined: Tue 08. May 2012 14:38:09
Posts: 6
Offline

No nevím vzhledem na wrath mám haste akorát, ale pokud kastím starfire tak jedině s lunou..A co se týče kritu, tak čím víc tak tím je věčí šance na lunu. A pokud se mi bude zapínat Nature's Grace, tak mě stačí aj 550haste...
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 16:47:35  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

panové až tu začnete psát moudra tak si přečtěte nějaký guide z wotlk o bala sovičce a haste pak piště moudra.


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 17:37:58  
Joined: Tue 08. May 2012 14:38:09
Posts: 6
Offline

No, ale když nebudeš mít crit tak se ti nezapne luna a tím pádem dáváš malé rany....
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Porecek - Balance druid PVE
Posted: Sun 13. May 2012 18:57:58  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Vsetko co tu pisete je irelevantne.
Porecek wrote:
4)Na rukavicích nepotřebuju mít za enchant haste, když mám přes 650 haste.. A kdybych sundal ty 3 sockety +20 haste a dal jsi tam ten ench z ENG který dává 340 za 12s tak to bych byl v dobu kdy se mě zapne ten ench až moc přehastovaný.

Ak napises toto tak mi je jasne ze nevies jak to funguje. Haste z eng si mozes zapnut ked chces. Ak mas filipa zapnes to pocas Lunar eclipse na Starfire, ktory ma zakladny cast "celu vecnost" takze o nejakom "prehastovani" sa neda uvazovat. Okrem toho mas bonus myslim 40% critu a ak mas dobry equip + talenty blizis sa k 100% critu. Takze pocas Lunar Eclipse je Haste>Crit.
Pri Solar eclipse je to naopak lebo wrath s dobrym eq. castis za 1 sec. ale vtedy si ten ench asi nezapnes ze?

Takuto vec by dobry Balance mal vedet takze PROTI


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group