!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Mon 13. May 2024 19:57:32



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Aaya / Priest / Shadow ACCEPTED
Posted: Fri 30. Mar 2012 1:28:13  
Joined: Tue 27. Mar 2012 11:51:23
Posts: 21
Offline

POSTAVA
Nick: Aaya
Class: Priest
PVE Main spec: Shadow (aktuální TB: 14/0/57 )
GS v main specu: 5549
PVE Off spec: Holy 14/57/0
GS v off specu: 5454
Profesie: JWC & Mining
DPS/HPS/UNBUFFED HP: (DPS na dummym 10mil. hp OG/TB/.ar a v raide) cca 5k dps na dummym (3m dmg), u raidu se to hodně liší v závislosti na jeho složení..
Zdroj infa o svojej classe: shadowpriest.com + když ještě hrával Muqq tak jeho blog/videa :) & vlastní zkušenosti a experimentování
Link na Armory: http://armory.anthoria.net/character-sh ... iA&cn=Aaya

ALTI:
Nick: -
Class a spec: -

PROGRESS:
Naxx10man: na Anthorii jenom weekly Q bosse
Naxx25man: -
ULD10man: -
ULD25man: -
ToC10man: 5/5
ToC25man: 5/5
ToGC10man: 5/5 Insanity
ToGC25man: -
ICC10man: 5/11
ICC25man: 3/11

INFO O TEBE: rád lyžuju, sleduju britské seriály, čtu mangu(The Breaker,One Piece, Sun-ken Rock).. studuju angličtinu a anglickou literaturu.. a tak různě :)
Vek: 23
Ako dlho hráš WoW, za aké postavy najviac?: S přestávkama snad už od patche 1.8 (nevím přesně je to už dávno :D ) / PvE - shadow priest, PvP - rogue
Požívaš TeamSpeak a mikrofón? Deadly Boss Mods? ano & ano
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu): -
Poznáš niekoho od nás? Janec
Prečo práve GoE? Mám rád pve na úrovni (a co občas kouknu když je Janec na raidu tak u vás ta úroveň určitě je :) )
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkretne nick): Janec
Ako zvláda tvoj PC 25man raidy? (lagy, fps): v pohodě

Časový harmonogram (čas kedy sa ti v daný deň dá raidovať):
Pondelok: 15:00 - ??:??
Utorok: 15:00 - ??:??
Streda: 15:00 - ??:??
Štvrtok: 15:00 - ??:??
Nedeľa: kdykoliv

Máš ešte niečo na srdci, čo by si nám chcel povedať?
K předchozí guildě : začal jsem (zase) hrát WoW a transfernul si postavu sem na Anthorii s tím, že bych rád šel k Vám, a proto jsem se ani nesnažil jít někam jinam (a zároveň by mi to přišlo nefér vůči potenciálním (spolu)hráčům v té dané guildě, jít do ní s tím, že potom stejně leavnu a půjdu jinam)
K mému progressu : vím že to není nic ohromujícího(raidoval jsem hlavně na TBC v dobách Black Templu a s WotLK raidama zas tolik zkušeností nemám), tak se ani nebudu snažit použít výmluvu "s lidma z LFG se raidovat nedá" a jenom řeknu, že taktiky na bossy, které jsem zatím neměl tu čest zabít, mám samozřejmě nastudované..
K mému equipu : že to není žádná "sláva" tak nějak vyplývá už z mého progressu, ale snažím se mít na sobě co nejlepší hitcapped skládačku z itemů které jsou mi k dispozici.. a Armory je asi o 14 dní zpožděná takže podle mě ztráta času na ten link vůbec klikat... :D
PS : Vím, že Shadow Priesty máte closed a můj offspec je dostačující tak na RDF, maximálně VoA/OS, ale i tak si myslím, že bych mohl být když už ne přímo přínosem, tak aspoň docela slušným zahřívačem střídačky :P


Last edited by Aaya_ on Fri 30. Mar 2012 13:37:22, edited 2 times in total.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 9:50:01  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

ak ťa stretnem ingame tak si s tebou rád o shadow pokecám...dúfam že to armory ukazuje zle :)

inak progress mizerný a raid time ??:?? znamená čo presne?


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 10:51:01  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Quote:
Zle veci:
- Neviem ci je armory autualna ale z toho co som videl som sa nevedel rozhodnut ci mas equip do shadow alebo so healu :). Proste taky mix vsetkeho co sa ti podarilo zohnat. Videt ze je to cerstvo prenesena postava.
- K shadow talentom bude mat Masti urcite pripomienky :).
- Holy Talenty co vidim na armory tiez niesu idealne.
- Meta gem co mas v hlave sa pouziva len na Heal s dobrym equipom, co ty rozhodne nemas.
- Par chyb v socketovani. Crit sa nedava na priesta v ziadnom specu.
- Slaby progress.
Dobre veci:
- PvE enchant na shouldroch aj headke.
- One Piece :D

Ked to zhrnem tak podla mna na tuto gildu este nemas. Jedine ako Jancov alt/kamos, ako riadny clen som PROTI

Tento koment neni moc aktualny


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 11:03:35  
Joined: Sun 10. Oct 2010 9:27:11
Posts: 279
Offline

Mno tak abych to uvedl na uvedl na správnou míru, je to kámoš, co je se mnou na bytě v Brně a navíc jsme i ze stejné vesnice, známe se víceméně od malička. Tím raidtime myslí, že skoro nechodí do školy a čumí furt do noťasu do 2 do rána, což mě osobně moc nevyhovuje :D Jinak, že je to skill se můžu zaručit. Hrávali jsme spolu ještě na serveru Valhalla na TBC, v arenách tam byl myslím v top 10 a PvE jako jedni z mála úspěšně progressovali Black Temple apod. Progress má špatný, pač si dal po TBC pauzu a teď si nechal z Valhally přenést postavu, ale u něj by taktiky neměly být problém, navíc mě má vedle stolu ;)

Jinak Sagrons, zkus ho asi spíš inspect ve hře, v přihlášce píše něco o spožděném armory tak o 14 dní. Eq je zatím nic moc, ale na nedělní altovské ICC25 by to stačit mělo, tam by snad něco posbíral a následně se tak mohl stát řádným členem.


Janec, 80 lvl, druid imba tank/bala
Eferos, 73 lvl, DK
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 11:14:51  
Joined: Tue 27. Mar 2012 11:51:23
Posts: 21
Offline

jak jsem psal už v přihlášce armory má asi 14 dní zpoždění takže to ukazuje equip co sem měl chvilku po transferu :)
raid timem "??:??" jsem myslel jakože to není nijak omezené prostě dokud bude potřeba tak můžu být online :P nebude mi v 10 stát maminka za zády a říkat jdeme spát :)
a shadow talenty jsou tak nějak work in progress měním je různě a snažím se najít ideální kombinaci :D u holy uvítám jakékoliv tipy/triky (v tom se moc nevyznám )
btw janec ne top 10 ale rank 1 all the way baby :P za rogunku
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 11:28:21  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

Mne sa chalan paci...ja som za test :)


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 12:26:46  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Inspectol som ho a takto poviem.
Gemy aj enchanty su dobre. Hit cap s presnostou na 2hit je chvalihodny. Talenty som mu povedal ako upravit.
Equip ma medzery ake neni to az tak zle a 5k dmg na dummy je na ten equip myslim dobre. Ma tam itemy crit+spirit a nema ziadny t10 set.
Pokecali sme aj o heale ale vzhladom na ten equip je to este nepouzitelne.
Celkovo sa mi paci jeho pristup, pytal sa ma aktivne na pouzivanie roznych spellov a videt ze ma zaujem. Z pohovoru mam dobry pocit.
Ak je navyse taky nolife ako pise Janec :) tak by casom ako nabere equip mohol by dobry prinos.

Teraz by som dal taky neutral ale vzhladom na Jancove odporucanie davam ZA. Posledne slovo ma vsak Masti a ci mu bude stacit tvoj shadow to ti neviem povedat.


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 15:20:11  
User avatar

Joined: Mon 03. May 2010 17:13:56
Posts: 828
Offline

Když se dívám v kolik psal tu přihlášku tak věřím že nebude problem s raid timem, jinak přihláška pěkná + to co píše Janec takže já jsem PRO. :)


Image Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 15:41:16  
User avatar

Joined: Wed 18. Aug 2010 16:29:19
Posts: 1008
Location: kanaly Dalaranu
Offline

eq a progress neriesim ked ma niečo odraidovane na tbc tak sa snad chyti aj v icc. EQ sa vyzbiera a mozno ukaze skill skusil by som to s nim uz len kôli tomu janecovnu odporučaniu


A sedmého dne Bůh prohlásil: "Out of mana..."
Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 16:03:32  
User avatar

Joined: Fri 09. Sep 2011 14:51:20
Posts: 112
Offline

ZA


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 19:00:56  
User avatar

Joined: Wed 21. Dec 2011 9:28:11
Posts: 335
Offline

to meno mi je povedome...nehral za toho kara Nymue? inak ZA test raid
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 19:04:41  
User avatar

Joined: Wed 21. Dec 2011 9:28:11
Posts: 335
Offline

ake britske seriali? skins, IT crowd poznas? ked nie som proti :D
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Fri 30. Mar 2012 19:11:47  
Joined: Tue 27. Mar 2012 11:51:23
Posts: 21
Offline

Histeria wrote:
to meno mi je povedome...nehral za toho kara Nymue? inak ZA test raid

Nevím kdo je Nymue ale nick je relativně nový.. Mé obvyklé nicky Aayla i Awake byly už zabrané a bylo mi líto mazat 63lvl rogue, co jsem si tu kdysi dávno na TBC naexpil, kvůli nicku Vaelstra :D
edit: skins jenom první 4 série bez effy to uz nebylo ono a it crowd taky v poslední sérii docela upadl.. Poslední co mě hodně chytnul byl Sherlock i když to se možná ani nedá počítat za seriál když díl má hodinu a půl :)
edit2: http://img513.imageshack.us/img513/3434 ... 153415.jpg
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Sat 31. Mar 2012 15:09:40  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

+

talenty
gemy
enchy
v pohode chalanisko (z toho čo sme trochu písali)

-

obrovské nedostatky v eq, za frosty kúpený back s critom a spiritom !!!! (väčšiu kravinu si si fakt nemohol na shadow zohnať) a k tomu waist haste + spirit
t10 ani jeden, jediné veci čo sú dobre sú set itemy t9 + craft legov a wristov (craft botasiek s critom a spiritom omg), neck a weapona (drop) = 8 itemov, zbytok crap junk

=

problém je že si nevedel, že set itemy sa dajú kúpiť, preto tých 120 frostov ako keby si ani nemal :/
v shp sa vyzná to uznávam
bohužiaľ ten hrozne vyladený eq ťa nenormálne zhadzuje dole

PROTI ale ak bude tvoj záujem trvať kľudne sa ozvi o dve tri ID ako si na tom, myslím, že potenciál by tu bol


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Sat 31. Mar 2012 20:28:17  
Joined: Tue 27. Mar 2012 11:51:23
Posts: 21
Offline

Ok (ale za těma botama si prostě stojím a stát budu :P ) :) tak tu přihlášku klidně lockni nebo co s nima děláte :) se zatím snad vetřu někam jinam abych nemusel raidovat s lfg :D
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Sun 01. Apr 2012 11:23:59  
Joined: Sun 10. Oct 2010 9:27:11
Posts: 279
Offline

Napsal bych tam něco jako freeze, at ji zanedlouho nemusi vytvaret znova, aspon se bude vedet, o co tu slo.


Janec, 80 lvl, druid imba tank/bala
Eferos, 73 lvl, DK
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow
Posted: Sun 01. Apr 2012 18:25:10  
User avatar

Joined: Wed 19. May 2010 21:11:19
Posts: 432
Location: Handlova
Offline

ja sa v tomto maximalne nevyznam ale na janecovu ziadost ti dam delayed u vidime co s tebou neskor...ked splnis flintove poziadavky tak sem potom napis ze si ready for ride :D


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow DELAYED
Posted: Mon 16. Apr 2012 22:09:34  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

no vzhľadom na to, že sme vzali už iného priesta tak neviem, u nás by si sa mohol uchytiť skôr ako heal, resp určite ten heal spec by sa využíval, aj keď to máš ako offspec...potom nevidím problém v prípadnom prijatí do guildy, ale ako dmg skôr nie, predsa len ten eq má rezervy a ešte chvíľu potrvá, kým sa ten dmg vyvinie, zase keď ukážeš heal skill tak nemám pochybnosti, že by si bol u nás na striedačke...takže teraz to presúvam na sagrona, či chce heal priesta (aj keď v offspecu) alebo si počká na iného

inak chalan je komunikatívny čo sa mi veľmi páči, preto dávam NEUTRAL

inak priesti sme síce piati ale sagron aj ja vieme nasadiť altov na najťažšie progressy v icc čiže nevidím problém aby bolo priestov trochu viac


P.S.: ten dmg kľudne maxuj, čím skôr budeš mať jeden spec na poriadnej úrovni, tým skôr uvidíš LK na 25ke


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow DELAYED
Posted: Tue 17. Apr 2012 9:03:44  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Jedneho priesta healovacieho by som tu este chcel lenze co si pamatam tak equip na heal mal velmi slaby.
Mozem ho znova inspectnut ale ak nespravil milovy krok dopredu tak ako ms-heal ne.


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Aaya / Priest / Shadow DELAYED
Posted: Tue 17. Apr 2012 9:05:31  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

tak ber to ako offspec ale zase časom by sa vytiahol..ak je to taký nolifer ako píše janec tak by som dual pve spec priesta nezavrhoval


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group