!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Wed 15. May 2024 14:54:51



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sweetface, Bala druid ACCEPTED
Posted: Sun 25. Mar 2012 17:57:31  

POSTAVA
Nick: Sweetface
Class: Druid
PVE Main spec: Balance
GS v main specu: 5 860
PVE Off spec: Feral tank
GS v off specu: 5 610
Profesie: Full enchanting, full inscription
DPS/HPS/UNBUFFED HP: prumer je teck 8-9, podle toho jaky bos a kde, na dummy unbuf 7k (DPS na dummym 10mil. hp OG/TB/.ar a v raide)
Zdroj infa o svojej classe: hlavne muj kamos hraje za druida 5 let z toho 3 roky na ofi
Link na Armory: http://armory.anthoria.net/character-sh ... =Sweetface


ALTI: 3
Nick: mates, kyrieeleison, kyriee
Class a spec: holadin 5,7k gs, sh priest 5,8k gs, tank war 5,5k gs


PROGRESS:
Naxx10man: full clear ale ne na anthorii
Naxx25man: full clear ale ne na anthorii
ULD10man: full clear ale ne na anthorii
ULD25man: full clear ale ne na anthorii
ToC10man:full clear
ToC25man:full clear
ToGC10man: full clear insa nemam
ToGC25man: full clear insa nemam
ICC10man: 7/11
ICC25man: 7/11


INFO O TEBE:
Vek: 20
Ako dlho hráš WoW, za aké postavy najviac?: pres 3 roky, nejvic sem hral wara a druida, pak jeste mage, priest, holadin
Požívaš TeamSpeak a mikrofón? Deadly Boss Mods? ts a mikrak mam, a bez DBM clovek nema v raidu co delat :) takze mam
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu): hraju na anthorii trictvrte roku a presel sem z guildou spirits of the dead (byl sem zguma a neschodl sem se s gumou)
Poznáš niekoho od nás? primo nikoho neznam ale hodne potkavam
Prečo práve GoE? myslim si ze jste jedna z nejlepsich guild na anthorii a chci patrit k nejlepsim :)
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkretne nick): omlouvam se ale nepamatuju si to .... :)
Ako zvláda tvoj PC 25man raidy? (lagy, fps): bez jedinyho problemu


Časový harmonogram (čas kedy sa ti v daný deň dá raidovať):
Pondelok: 18:30 - 0:00
Utorok: 18:30 - 0:00
Streda: 18:30 - 0:00
Štvrtok: 18:30 - 0:00
Nedeľa: 18:30 - 0:00
Máš ešte niečo na srdci, čo by si nám chcel povedať?sem zastance toho ze na gs nezalezi ale na tom jaky ma clovek brain, znalost taktik, znalost sve classy a hlavne nebyt tupej....
Top
  
 
 Post subject: Re: Sweetface, Bala druid
Posted: Sun 25. Mar 2012 21:07:16  
User avatar

Administrátor
Joined: Wed 19. May 2010 21:22:00
Posts: 617
Location: 7th Plane of Tortment
Offline

Podla armory davas do socketov haste co sa pokial viem moc neoplati. Talenty sa mi tiez uplne nezdaju ale to ti skontroluju vacsi odbornici.
Miesto pre Balance by aj bolo ale zatial taky pesimisticky neutral. Este pockam co povedia nasi balanci.


Image
Calduill, Rourk, Rakforn
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sweetface, Bala druid
Posted: Sun 25. Mar 2012 21:10:27  

talenty sou udelany z velke casti podle kamose co hraje na ofi kdyz si najdes na netu talenty jsou tam takovydle akorat ja tam mam pridany neco na mana regen protoze mi dochazi mana, a haste v socketech mam proto ze balancak ma mit okolo 800 haste a ja mam 798
Top
  
 
 Post subject: Re: Sweetface, Bala druid
Posted: Sun 25. Mar 2012 22:06:23  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

ono ofi guide je super vec ale my nie sme na ofi pozor na to, prepočty má anthorka iné, glyphy fungujú/nefungujú, veľa vecí treba skúšať, zisťovať čo je lepšie a čo nie.....takže riešme anthoriu a nie ofi (aj keď znalosti z offi sú super, priznávam)

druid sa hodí, druidov máme pomenej, pve kombo výborné, progress slabší ale dúfam že to dokážeš dobehnúť

eq, talenty neriešim

ZA test raid


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sweetface, Bala druid
Posted: Mon 26. Mar 2012 0:06:50  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

jestli ti ty glyphy a talenty radil kamarád z offiku tak to asi nehrál druida a už vůbec ne pve :lol:
dost toho tohle není offik, ale anthoria free server, kde si zjisti jak co funguje na sovičce a pokoumej co ti nejvíce potahá dps, vzhledem k tomu, že nám vypadl sarael tak by se sova hodila , ale nevím či by si jeho místo nahradil zrovna ty jelikož 8-9k dps na bossech není nic zázračného. Každopádně ozvi se mi ve hře budu online v pondělí během 18:00+ a v úterý během 17:00+ takže jak ti to bude vyhovovat tak mi dej vědět mrknem na to společně aj na tanka ti kouknu. Do té doby ahoj


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sweetface, Bala druid
Posted: Mon 26. Mar 2012 17:38:09  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

po prohlídce ve hře jsem omrknul dps na dummy v sově a překvapil příjemně , ferala tam ještě dobere eq.
Ogar se snaží je to vidět, ale doučit taktiky na zbývající bosse , které si viděl jen na videu.
Můžete to uzavřít - ZA accepted


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sweetface, Bala druid
Posted: Mon 26. Mar 2012 18:01:48  

to je jasny:) diky
Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group