!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Mon 29. Apr 2024 6:52:59



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 58 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Repeater Demonology Warlock ACCEPTED
Posted: Fri 13. Jan 2012 16:46:16  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

Cavte vsetci dufam ze napisem tuto prihlasku k vasej spokojnosti :D

POSTAVA
Nick:Repeater
Class:Warlock
PVE Main spec:Demonology
GS v main specu:5710
PVE Off spec:hybrid ten som uz davno hral este ked som do expil chvylku ale neni problem rotaciu viem
GS v off specu:5710
Profesie:ench a jwc ale low ziadnu som neriesil pri expení nechcel som sa s tym s drziavat
DPS/HPS/UNBUFFED HP: (DPS na dummym 10mil. hp OG/TB/.ar a v raide)6k+ ale v ICC zalezí samozrejme na ktorom bossovy ale dps pod 7k asi nemavam väčšinou mam okolo tych 8k+ viem ze by som mal tocit viac ale mam zle trinkety co mi pevadalo viac skusenych hracov jeden aj od vas trinkety ktore potrebujem sa nedaju tak lachko zohnat ked ste v guilde ak vita the horde.
Zdroj infa o svojej classe: hlavne internet a inak od skusenych hracov na anthorke o ktorych viem ze vedia
Link na Armory:velmi rad by som dal link z armory myslim si ze mam vsetky talenty aj enchanty a gemy mam v podriadku ale nie je to mozne lebo prerabaju armory...

ALTI:
Nick:Hub
Class a spec:Warior 45lvl


PROGRESS: //môžeš napísať, že si tam nebol, clear alebo x/y kde x-počet killnutých bossov a y-počet otvorených bossov
Naxx10man:Only Weekly
Naxx25man:Only Weekly
ULD10man:nebol
ULD25man:nebol
ToC10man:asi nebol
ToC25man:5/5
ToGC10man:nebol
ToGC25man:asi 4/5
ICC10man:9/11
ICC25man:7/10


INFO O TEBE:
Vek:18
Ako dlho hráš WoW, za aké postavy najviac?:vyse roka Warlock a Druid viem vsetko okrem resto hram za real kamaratov char trochu...
Požívaš TeamSpeak a mikrofón? Deadly Boss Mods? vsetko
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu):Vita the Horde preto lebo sa rozpadla vela ludi ide s gum a cl na iny server eu catu viac o tom zatial neviem...
Poznáš niekoho od nás?poznam ich pat ale nejdem nikoho menovat preto lebo nechcem aby boli ovplyvnovani pri rozhodnuti berte ako niekho koho nepoznate pls. bol by som zato vdacny :D
Prečo práve GoE?preto lebo vita the horde sa rozpadla a kazdy kto vie nieco o anthorke vie co znamena goe patri medzi naj guilds na serveri a myslim ze tu nie su namysleni ludia ako napr:v sfu cw atd. lebo ja neznasam ludi ktori si myslia ze su nieco viac ako ostatni a je jedno z akeho dôvodu...
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkretne nick):internet
Ako zvláda tvoj PC 25man raidy? (lagy, fps):v pohode myslim


Časový harmonogram (čas kedy sa ti v daný deň dá raidovať):
Pondelok: 16:00-23:00
Utorok: 16:00-23:00
Streda: 16:00-23:00
Štvrtok: 16:00-23:00
Nedeľa: 15:00-23:00

Máš ešte niečo na srdci, čo by si nám chcel povedať?Velmi rad by som bol v guilde kde su hlavne v pohode ludia a potom aj ludia ktori su schopny aspon sa naucit a pochopit taktiky a taki na bossov nie ako vo vita the horde kde dps bolo v pohode ale ludia robili zbytocne blbosti koli ktorym sa nedavali na icc25 bossovia ako bq,profak atd.myslim chcel som proste vyskusat stastie tak som to napisal ked ma nezoberete v pohode uskromním sa so slabsou guildov aj ked na aj ked vela mi uz na anthorke toho na vyber nezotalo :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Fri 13. Jan 2012 18:00:35  
User avatar

Joined: Wed 18. Aug 2010 16:29:19
Posts: 1008
Location: kanaly Dalaranu
Offline

nejdem pisat ani ZA ani PROTI lebo ho poznam osobne. Bud prejde normálnym test raidom po schvaleni ostatnými CL alebo som proti. Taktiez za pripadne faily v raidoch nechcem niest ziadnu zodpovednot. Prihlasku si podava mimo mna takze vôbec nerieste ze ho poznam - proste ziadna protekcia.
// jedine čo vam viem zaručit je ze bude aktivny lebo v tejto skurvenej dedine sa neda robit nic ine ako hrat wow


A sedmého dne Bůh prohlásil: "Out of mana..."
Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Fri 13. Jan 2012 18:21:49  
Joined: Mon 01. Aug 2011 6:24:12
Posts: 46
Offline

Já nwm :D podle mě je locků až až...někdy se na raid ani já nedostanu ikdyž většinou jo :D Nevím jestli potřebujem nového locka.Ale jestli si dobrý tak bych ti šanci dal.Někdo si ho prokouknětě jaký má gemy talenty atd. Já teď nemůžu jedu pryč.Já jsem neutral spíše proti za full stav.Ale nějaká maličká šance tu je :)


Image

MORDAMON- Demo/Hybrid
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Fri 13. Jan 2012 18:30:07  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

Suhlasim s Webom fakt proste ja tu nemam co ine robit ako hrat wow a a faily sa nemusite byt myslim ze taktikam chapem a asi aj vsetky co potrebujem viem proste ja chcem riadovat ale ak nebudem mat miesto ani len v alt grupe tak neberte radsej fakt ale dííík no je to na vas.Webo is the real friend for the best of my life :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Fri 13. Jan 2012 19:34:35  
User avatar

Joined: Mon 03. May 2010 17:13:56
Posts: 828
Offline

Prosím, jestli mužu požádat tak na web piš pod jménem svojí postavy at v tom není bordel. Jinak locků máme dost a opravdu ti nemohu zaručit místo v raidu. TOP raid je beznadějně obsazený a do druhýho raidu je dost velká tlačenice. Počkám jak se vyjádří ostatní, ale moc šancí tomu nedávám. Takže jestli mužeš tak měj trochu strpení.


Image Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 9:59:18  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

ja si počkám kým bude fungovať armory resp do pondelka, kedy uvidím kto z lockov je aktívny (aj v alt raide)....len upozorňujem, že undid už nehráva a burtondevil chodí rekreačne...kombinácia demo+niečo iné (pve) sa mi pozdáva, raid time okej, progress icc okej, vyžadujem inspect, nech ho pozrú CL, čo do lockov vidia a okomentujú to....

inak mordy, pri tvojich problémoch s netom je určite dobré mať vždy náhradu čo vie zaskočiť...aby sme mali demo za demo


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 12:28:38  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

ok teda no chcel pockat hlavne na mastiho vyjadrenie a som rad ze aspon ty si mi dal sancu mas to secko umna ved vies ze si par vecí pre mna uz spravil a teraz zase takze ked budes daco potrebovat staci napisat ja nezabudam ani na dobre ani na zlé :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 18:49:35  
User avatar

Joined: Mon 03. May 2010 17:13:56
Posts: 828
Offline

Marek6789 wrote:
ok teda no chcel pockat hlavne na mastiho vyjadrenie a som rad ze aspon ty si mi dal sancu mas to secko umna ved vies ze si par vecí pre mna uz spravil a teraz zase takze ked budes daco potrebovat staci napisat ja nezabudam ani na dobre ani na zlé :D

Chci ted upozornit že v otvoru do kterého se ted snažíš nacpat je už dost lidí.


Image Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 20:33:55  
User avatar

Joined: Wed 19. May 2010 21:11:19
Posts: 432
Location: Handlova
Offline

iren wrote:
Marek6789 wrote:
ok teda no chcel pockat hlavne na mastiho vyjadrenie a som rad ze aspon ty si mi dal sancu mas to secko umna ved vies ze si par vecí pre mna uz spravil a teraz zase takze ked budes daco potrebovat staci napisat ja nezabudam ani na dobre ani na zlé :D

Chci ted upozornit že v otvoru do kterého se ted snažíš nacpat je už dost lidí.



xD na test som za rad by som vidiel aky je flexibilny v raide takze aspon ho otestujme


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 22:35:54  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

omg sory nebelo to myslene ja sa nikomu nechcem tlacit do ziadne otvoru mozno ak tak osobam opacneho pohlavia :D webo ma pozna dost dobre a vie ze ja to nemam vo zvyku mozno to tak vyznelo ale nie je to tak chcel som tym len povedat ze masti ma nikdy neposlal do ... ked som daco potreboval a pri tom ma skoro vobec neopozna a vpohode suhlasim ak pojde na test riad tak urobim vsetko najlepsie ako viem a uvidí sa teda ci mam nato aby sa patril do goe...


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 22:41:47  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

nič sa neboj iren rád dáva hlášky a toto je jedna z nich :)


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sat 14. Jan 2012 22:58:09  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

viem pocul som trochu ale aj tak som zvedavy na ciniho ze ten dava naj :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 0:04:41  
User avatar

Joined: Mon 03. May 2010 17:13:56
Posts: 828
Offline

Marek6789 wrote:
omg sory nebelo to myslene ja sa nikomu nechcem tlacit do ziadne otvoru mozno ak tak osobam opacneho pohlavia :D webo ma pozna dost dobre a vie ze ja to nemam vo zvyku mozno to tak vyznelo ale nie je to tak chcel som tym len povedat ze masti ma nikdy neposlal do ... ked som daco potreboval a pri tom ma skoro vobec neopozna a vpohode suhlasim ak pojde na test riad tak urobim vsetko najlepsie ako viem a uvidí sa teda ci mam nato aby sa patril do goe...


Takže za A: Do prdele tě zatím nikdo neposlal.
a za B: Análek už jsi opravdu zkusil??


Image Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 12:04:43  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

no dobre teda iren dost uz bolo viem ze to je velmi vtipné a anál tu urcite nejdem rozoberat :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 16:28:15  
Joined: Sun 10. Oct 2010 9:27:11
Posts: 279
Offline

Nejak to moc nechapu, u jinych prihlasek se znami za nekoho primlouvaji, z diskuse tady, bych rekl, ze znas Mastiho i Weba, oni se zdrzuji komentu, tak nevim, jak to je. Ale to je jedno, na test raid mozna ZA, ale nevim nevim, konkurence je pomerne velika.


Janec, 80 lvl, druid imba tank/bala
Eferos, 73 lvl, DK
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 16:32:14  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

janec wrote:
Nejak to moc nechapu, u jinych prihlasek se znami za nekoho primlouvaji, z diskuse tady, bych rekl, ze znas Mastiho i Weba, oni se zdrzuji komentu, tak nevim, jak to je. Ale to je jedno, na test raid mozna ZA, ale nevim nevim, konkurence je pomerne velika.

ja som mu možno len craftil boty, viac ľudí ma to pýtalo tak mám v tom chaos :)


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 19:04:27  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

no tak ja nwm pocka teda do zajtra ako to je teda stými lockmi a napis teda masti co teda lebo lfg sa mi v pici chdit to pojdem radsej do slabsej g lebo ak fakt sa u vas nedostanem do riadu tak to nemam zmysel aj tak by som odisiel sam keby ma zoberete nechodim raidy lebo v tejto skurvenej diere nemam co robit :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 20:58:23  
User avatar

Joined: Mon 03. May 2010 17:13:56
Posts: 828
Offline

Řeknu ti to asi takhle Top raid je full většinou se hlásí 4 loci a z toho jsou 3 demo takže do hlavního raidu by jsi se ze začátku určitě nedostal. Druhý raid se chodí v neděli což je zbytek guildy a doplnuje se alty, tento raid dává ICC taky celé tam by bylo tvoje místo. 10 many řešit nebudu jsou asi 3 party stálé a pak se skládají party spíše chaoticky jak se to komu hodí.


Image Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 23:03:39  
Joined: Fri 13. Jan 2012 14:55:33
Posts: 28
Offline

aha vies tak mne je jedno skym budem chodit a nedela je v pohode a icc10 to je v pohode to neni na dlho to by som sa prispôsobil ta uz ani velmi chdit nepotrebujem 1 item asi stade este potrebujem :D


Repeater hybrid/demo lock
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Repeater Demonology Warlock
Posted: Sun 15. Jan 2012 23:34:23  
User avatar

Joined: Mon 16. Aug 2010 18:15:04
Posts: 398
Location: Prague, Czech Republic
Offline

iren, ty dáváš. Chtělo by to někdy vydat knihu s tvejma hláškama:)


Image
Wewerka 80 Assa Rogue
Pallypower 80 Holy/Protection/Retribution Paladin
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 58 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group