!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Wed 15. May 2024 17:06:36



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Deadbull Tank Warrior ACCEPTED
Posted: Thu 05. Jan 2012 23:59:23  
Joined: Thu 16. Sep 2010 9:29:48
Posts: 22
Offline

POSTAVA
Nick:Deadbull
Class:Warrior
PVE Main spec:Tank
GS v main specu:5900
PVE Off spec:Fury
GS v off specu:5700
Profesie:Jewelcrafting, Mining
DPS/HPS/UNBUFFED HP: (DPS na dummym 10mil. hp OG/TB/.ar a v raide)Neskusal som ale vyskusam a postnem do comentu
Zdroj infa o svojej classe:Nasersi, Google, Youtube, WoWHead
Link na Armory:postnem do comentu mam fury eq momentalne a som v praci. vyriesim doma rano


ALTI:
Nick:Wipujmespolu
Class a spec:Lock, Deep destruction


PROGRESS:
Naxx10man:ALL
Naxx25man:ALL
ULD10man:prva cast
ULD25man:prva cast
ToC10man:ALL
ToC25man:ALL
ToGC10man:Instanity
ToGC25man:4/5
ICC10man:8/11
ICC25man:6/11


INFO O TEBE:
Vek:23
Ako dlho hráš WoW, za aké postavy najviac?:Hravam od TBC asi 3roky odzaciatku za warriora, neskor warlock, priest
Požívaš Ventrilo 2.1.4/TS 3.0 a mikrofón? Deadly Boss Mods?samozrejme mam vsetko
Predchádzajúce guildy (a dôvod odchodu):Aurora- spojenie s Independent, to sa rozpadlo tak som siel do GoE, odtial som v mieri odisiel koli parte troch kamosov ktory ma naucili hrat wow a hravam s nimi odzaciatku, Never Again sme odisli do Eight Wonder koli neaktivite GuM, Eight Wonder rozpadlo sa
Poznáš niekoho od nás?Mastiflintu,Talberona,Callidusa,Esklante, Llkk, Alnator,Awadk proste bol som u vas pametam si nicky
Prečo práve GoE?Pekny progress, Dobry kolektiv
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkretne nick):
Ako zvláda tvoj PC 25man raidy? (lagy, fps):2 dni stary PC takze najvyssie rozlisenie, ultra detaily zvlada slusne, 60fps


Časový harmonogram (čas kedy sa ti v daný deň dá raidovať):
Pondelok: Pracujem v 3oj smennom provoze tak tak podla prace ale ak budu raidy planovane nemam problem. Cez vykendy kludne aj neplanovane :D
Utorok:
Streda:
Štvrtok:
Nedeľa:

Máš ešte niečo na srdci, čo by si nám chcel povedať?
Uz som u vas bol a vedenie vie co som zac a myslim ze aj moje kvality poznate, posudte sami ci ma primete medzi vas alebo nie. Za precitanie prihlasky vopred dakujem
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 1:12:45  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

ako človek super, skill fajn, bohužiaľ začíname mať warrov plno.....a začínaš odpláčať na svoj leave....máme tu ešte wigga otvoreného tak výber posledného warra nechávam na cinim a progym.....neutral

btw ku cti ti slúži, že si sa, narozdiel od ostatných, snažil zapojiť do kolektívu


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 7:43:49  
Joined: Thu 16. Sep 2010 9:29:48
Posts: 22
Offline

Pripajam link na Armory: http://anthoria.wowarmory.sk/#Deadbull,character
Ukazuje to nizsie GS ako som spominal v prihlaske. Je to koli tomu ze svoje GS som len odhadol. Nepouzivam tento adon. Spomaluje to ostatne aplikacie.

K talentom.zvykol som si hravat takto a aj ked to nieje na max vydrz nieje problem ich prerobit :)

Dps na dummym mam smiesne male okolo 2.5K...na raidoch co si pametam napr. voa 25 som vytiahol 8-9K tak nvm kde je chyba...snad mi skusenejsi warriori poradia. Na dummym to moze byt sposobene tym ze som vkuse nemal rage. Viem ze regeneracia rage u DMG warra je s dmg ktory spravi..u tanka s toho co dostane..a na dummy sa mi rage moc neregenerovali. Netusim v com to bude. V raide s tym problemy nemavam.

Fyi
Ps: Masti absolutne chapem tvoj postoj k veci, nezachoval som sa k vam pekne ale ked som bol u vas hral som fakt pre radost a bavilo ma to. Poznam u vas vela dobrych hracov a je to parta s ktorou by som rad chodil raidy.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 9:37:31  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

Chlape škoda, že si podáváš do goe přihlášku, kdy máme stav warrů celkem full. Tanků taky máme dost a měl by si problém se dostat do main raidu , kde jsou tanci už stálí. Co se týče warr tanků máme tři- Callidus, Burtonqo a Naro a všichni mají fury off spec teď v době , kdy warr nemá bůhví jaké agro.
Co to pro tebe znamená:
-kdyby ses do gildy dostal tak jedině jako tank do druhého icc raidu nebo jako fury, ale to by si musel být dominantní co se týče skillu

Mrknul jsem ti na talenty v protovi jedeš na impale, není špatné taky jsem dříve jel, ale teď v icc se jezdí spíše na Commanding presence či jak se to píše. Ale to je celku jedno. Určitě bych si změnil glyph of shield wall na nějakej jinej. Aj tak shield wall co 3 minuty s redukcí jen na 40% je o ničem. Takže doporučuju změnit tohle. Dále 20 parry 2x docela rarita, ale asi si si potřeboval zapnout metáč- v tomto případě kombinuj něco+stam. A dodčelej si repku se Sons of Hodir můžeš dát lepší ench do ramen jak v tankovacích tak v dmgovacích.

Co se týče tvého fury stromu tam bych oddělal 1/5 z enrage a dal to do improved cleave. Jinač glyphy v pořádku. Ovšem gear co jsem hledal jsem neviděl exp rating cap a sockuješ na crit což je škoda. Nemáš dbw, skull ani DC.

Je mi líto, ale i přes full stav tanků v gildě a teď i fury warrů musím dát proti, jelikož si myslím, že nedáš takové dps jako ostatní naši fury warrové.
Počkej si ještě na progiho co ti napíše...


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 10:02:05  
User avatar

Joined: Tue 15. Nov 2011 19:42:04
Posts: 111
Offline

Za cloveka velke ZA... bohuzial jak napisal Cini neviem ci by si sa pretlacil do raidu


Image

Asix - holy-re3-prot
Asixova - resto-balance-feral(tank)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 12:34:10  
User avatar

Joined: Thu 13. May 2010 16:52:06
Posts: 1855
Location: Echo islands
Offline

ZA


Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 14:18:02  
User avatar

Joined: Thu 20. May 2010 12:21:42
Posts: 423
Location: Bratislava - Zvolen .... SR
Offline

Po dlhsom premislani ZA.

Ale bacha, je tu plnka, bude sa to riesit !


"Človek nie je iba hračkou okolností, ale vždy aj ich tvorcom." V. Havel
Image

Warrior = total imba .kill destruction damage

The best warrior joke : "stop cast" :D
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 14:23:59  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

deadbull práveže ty si mi z tých ľudí najviac sedel pretože trei, nasersi a zbytok sa vôbec nesnažili medzi nás zapadnúť, mali ste svoju desinu cez víkendy a hotovo....ty si sa snažil aj do 25ky a tak...a doplácaš na to že si si nedal skôr prihlášku na nič iné...preto to proste nechávam na cinim a progym nech si spravia poriadky podľa ich vôle...

a v prípade, že sa ku nám dostaneš tak rátaj s neskutočnou plnkou, 6x warr je v každej guilde proste príliš veľa a bude sa to triediť...inak by ma zaujímalo čo sa stane keď napr zoberiem len dvoch z vás, čo urobí zbytok...resp ako sa zachováte, či pôjdete ako celok alebo sa rozdelíte


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 14:47:10  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

progi aspoň si mohl napsat nad čím si tak "dlouho" přemýšlel ... když už dáváte za


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 14:47:42  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

a jenom připomínám, že warr na tom s agrem teď není nejlépe


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 15:46:45  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

som zvedavý ako zareaguje deadbull...


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 16:48:59  
User avatar

Joined: Wed 18. Aug 2010 16:29:19
Posts: 1008
Location: kanaly Dalaranu
Offline

stale mas zaujem aj ked hentamti stiahli prihlasky?

// cini nvm či to len war ma problem s agrom ja som gergyho preagrovaval pohladom stredu a doteraz som s tym nemal nikdy problem


A sedmého dne Bůh prohlásil: "Out of mana..."
Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 17:42:21  
Joined: Thu 16. Sep 2010 9:29:48
Posts: 22
Offline

Takze. Cini absolutne suhlasim s tym DPS. 2roky na anthorke beham ako tank. Dps som robil iba na tbc takze to by trvalo a su lepsi to chapem.
Prihlasku k vam som sa rozhodol podat predtym ako som zistil ze si ju dali Nasersi, Ttrei, Kurka....mozno mi verit nebudete ale fakt je to nahoda :D pred dvoma dnami som dal dokopy PC , predtym som mesiac nehraval, lognem sa a som bez G..tak ma napadlo GOE pretoze ste fajn guild s peknym proggressom...

Takze ak ma vezmete pojdem k vam.
Inak dlho som nehraval potrebujem pobehat zopar heroicov dostat do prstov kde su tie klavesy...aj ked si niektori ludia myslia ze tankovat je stat a stlacat 1 ja to mam nabindovane este aj na pismenach lebo cisiel je malo :D
Samozrejme chapem ze mate warriorov vela a ak chodia pravidelne nemam sancu.
Jedine ak by sa vam hodil Destruction Warlock.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 18:13:20  
User avatar

Joined: Wed 18. Aug 2010 16:29:19
Posts: 1008
Location: kanaly Dalaranu
Offline

deadbull ty si s nami ešte togc progressoval či to si tu uz nebol?


A sedmého dne Bůh prohlásil: "Out of mana..."
Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 18:31:16  
Joined: Thu 16. Sep 2010 9:29:48
Posts: 22
Offline

Zacinal som togc progressovat s vami...Jak nas tam impaler kosil...ale dal som s vami po valkyri tusim
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 19:21:49  
User avatar

Joined: Wed 18. Aug 2010 16:29:19
Posts: 1008
Location: kanaly Dalaranu
Offline

v tom priprade som skôr ZA ako proti lebo tych ludi čo tam s nami travili večeri si cenim a vazim
// warov je sice dost ale uz teraz viem minimalne o jednom čo nato nema :D


A sedmého dne Bůh prohlásil: "Out of mana..."
Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Fri 06. Jan 2012 23:47:23  

Cini wrote:
Chlape škoda, že si podáváš do goe přihlášku, kdy máme stav warrů celkem full. Tanků taky máme dost a měl by si problém se dostat do main raidu , kde jsou tanci už stálí. Co se týče warr tanků máme tři- Callidus, Burtonqo a Naro a všichni mají fury off spec teď v době , kdy warr nemá bůhví jaké agro.
Co to pro tebe znamená:
-kdyby ses do gildy dostal tak jedině jako tank do druhého icc raidu nebo jako fury, ale to by si musel být dominantní co se týče skillu

Mrknul jsem ti na talenty v protovi jedeš na impale, není špatné taky jsem dříve jel, ale teď v icc se jezdí spíše na Commanding presence či jak se to píše. Ale to je celku jedno. Určitě bych si změnil glyph of shield wall na nějakej jinej. Aj tak shield wall co 3 minuty s redukcí jen na 40% je o ničem. Takže doporučuju změnit tohle. Dále 20 parry 2x docela rarita, ale asi si si potřeboval zapnout metáč- v tomto případě kombinuj něco+stam. A dodčelej si repku se Sons of Hodir můžeš dát lepší ench do ramen jak v tankovacích tak v dmgovacích.

Co se týče tvého fury stromu tam bych oddělal 1/5 z enrage a dal to do improved cleave. Jinač glyphy v pořádku. Ovšem gear co jsem hledal jsem neviděl exp rating cap a sockuješ na crit což je škoda. Nemáš dbw, skull ani DC.

Je mi líto, ale i přes full stav tanků v gildě a teď i fury warrů musím dát proti, jelikož si myslím, že nedáš takové dps jako ostatní naši fury warrové.
Počkej si ještě na progiho co ti napíše...

Ty socky by jsi si mel prehodit kvuli prvnimu set-bonusu :)
Top
  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Sat 07. Jan 2012 13:33:52  
User avatar

Joined: Fri 09. Sep 2011 14:51:20
Posts: 112
Offline

ZA


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Tue 10. Jan 2012 9:31:51  
Joined: Thu 16. Sep 2010 9:29:48
Posts: 22
Offline

Este tu niekto spominal v inej prihlaske k warriorovi ze by sa vam zisiel boost Arms Pve Warriror do raidu...je pravda ze ten buff plus 4 % dmg pre meele je dost. a na tbc som hraval PVE arms warriora...sice teraz to bude uz o niecom inom ale bol by som ochotny prehrabat sa forkami a skusit toho arms warriora....musim to najprv vyskusat pomenit talenty....a mozno to pojde....uz som nad tym rozmyslal skor ale vykaslal som sa na to....uz to asi nebude slam na global cooldown ako na tbc.....ale myslim ze by to slo
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deadbull Tank Warrior
Posted: Tue 10. Jan 2012 9:50:06  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

Deadbull wrote:
Este tu niekto spominal v inej prihlaske k warriorovi ze by sa vam zisiel boost Arms Pve Warriror do raidu...je pravda ze ten buff plus 4 % dmg pre meele je dost. a na tbc som hraval PVE arms warriora...sice teraz to bude uz o niecom inom ale bol by som ochotny prehrabat sa forkami a skusit toho arms warriora....musim to najprv vyskusat pomenit talenty....a mozno to pojde....uz som nad tym rozmyslal skor ale vykaslal som sa na to....uz to asi nebude slam na global cooldown ako na tbc.....ale myslim ze by to slo


toto sa už riešilo myslím, vypadlo mi momentálne kto to spomínal ingame (nie tu na stránke) a to skúšal a nevedel dať viac než 8k dps.....ale samozrejme iniciatívu budeme len a len podporovať


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group