!!! Welcome to God Of Evil Guild !!!

(-: JOIN US AND ENJOY FOREVER :-)
It is currently Wed 15. May 2024 18:27:13



Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Hedis Assa Rogue DECLINED
Posted: Mon 12. Dec 2011 11:28:24  
Joined: Mon 12. Dec 2011 10:35:31
Posts: 7
Offline

POSTAVA
Nick: Hedis
Class: Rogue
PVE Main spec: Assassination
GS v main specu: 5330 (pracuju na tom co se dá :) )
PVE Off spec:
GS v off specu:
Profese: LW/JWC (pracuju na fullu)
DPS/HPS/UNBUFFED HP: (DPS na dummym 10mil. hp OG/TB/.ar a v raide) 5,5k - 7k
Zdroj infa o své Class: Rai, internet,youtube a známý z offi
Link na Armory: http://anthoria.wowarmory.sk/#Hedis,character


ALTI:
Nick: Nebsterr
Class a spec: Warlock (Demo,destro) Je allianční, kde jsem předtím hrál i s Roguem. Teď ho mám spíše na farmu


PROGRESS:
Naxx10man: Clear
Naxx25man: Clear
ULD10man: 4
ULD25man: 4
ToC10man: Clear
ToC25man: Clear
ToGC10man: nebyl
ToGC25man: nebyl
ICC10man: 3/8 ( dneska 12.12. se progress na 10 změnil)
ICC25man: nebyl
K tomu mému osobnímu progressu. S guildou se těžko něco skládá. Většinu času se člověk musí obracet na random, ale každý ví jak je to s randomem. takže progress LOW, ale motivace je velká. PvE je důvod proč hraju WoW. Proto i taktiky nebude problém. Vím, že je to hodně velké mínus, ale snad to nebude až tak velký problém, který se vyřeší :)


INFO O TOBĚ:
Věk: 21 let
Jak dlouho hraje WoW a za jaké postavy nejvíc?: Něco kolem dvou let čistého hraní. První rok a jsem hrál Warrior/tank, pak rok Rogue a ted jsem jeden rok pauzíroval
Používaš Ventrilo 2.1.4/TS 3.0 a mikrofón? Deadly Boss Mods? VT jsem dlouho nepoužíval, ale není problém. Převážně TS. DBS používám
Přecházející guildy (a důvod odchodu): OFFLINE guilda za allianci. Guilda se rozpadla.
Znáš někoho od nás? Jedině tak Mastifuzace s kterým jsem se bavil pres whisp ohledně Vaší guildy :)
Proč právě GoE? Hledám guildu, kde ten progress je znát. Hrát s lidmi, kteří v hlavě něco mají, je s nimi zábava a není to jen hluchý TS a na Gwhispu se baví dva lidi. Taky bych chtěl být lepší hrači než ostatní, co si budem :)
Od koho si dostal kontakt na GoE (konkrétně nick): od hráče, který propagoval Vaší guildu na LFG, Mastifuzac
Jak zvládá tvůj PC 25man raidy? (lagy, fps): Jeden s důvodů, proč jsem si dal pauzu byl, že můj předchozí PC (stršná kraksna) odešel a já si pořídil netbook (vyhozené peníze :) ). Ted už jsem si něco našetřil a pořídil jsem si radost a 20man raidy mi běží při 60fps bez výráznějších problémů.


Časový harmonogram (čas kdy můžeš v danný den raidovat):
Tady mám taky jednu. Jelikož maturant s rokem volna před VŠ,tak pracuju. Moje práce točí tří-směnný provoz ( ranní,odpolední, noční). Ale co to půjde, tak budu aktivní a chodit raidy
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Neděle:


Máš ještě něco na srdci, co by jsi nám chtěl říct?

Snad jen, že přivřete oko, možná až zavřete a napíšete PRO :) Když s vrátím k EQ a Progressu. Je to hodně v tom, že jsem rok nehrál, ale teď během pár týdnů jsem to dal nějak "lehce" dohromady s čí už se dá konečně postoupit na vyšší level


Last edited by Hedis on Mon 12. Dec 2011 18:12:46, edited 2 times in total.
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 11:47:44  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

ten raid time čo znamená...ako často môžeš raidovať 19.00-22.30?


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 12:10:37  
Joined: Mon 12. Dec 2011 10:35:31
Posts: 7
Offline

Mastiflinta wrote:
ten raid time čo znamená...ako často môžeš raidovať 19.00-22.30?

Jeden týden ( po-pá) mám odpolední, tak můžu jen ráno do 13:00 a večer od 22:30 do dalšího dne
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 12:43:02  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

no a kedy môžeš v ten raid time čo som ti napísal? napr že dva týždne môžeš a jeden nie alebo dva nemôžeš a len jeden áno...


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 12:46:40  
Joined: Mon 12. Dec 2011 10:35:31
Posts: 7
Offline

Mastiflinta wrote:
no a kedy môžeš v ten raid time čo som ti napísal? napr že dva týždne môžeš a jeden nie alebo dva nemôžeš a len jeden áno...

jasně, jeden týden nemůžu (jen od např. 8hod do 13hod a pak po práci od 22:30 do rána) a pak dva týdny můžu
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 14:57:19  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

no super tak ak to vieš aspoň takto pravidelne chodiť tak som ZA, rogun máme mizerne málo....wewe aby sa nenudil a to aj napriek žiadnemu progressu...čiže dúfam že si minimálne pozrieš videá aby si vedel čo tam bude


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 15:42:13  
User avatar

Joined: Wed 19. May 2010 21:11:19
Posts: 432
Location: Handlova
Offline

no ten progress je u mna dost deviza, ale na test raide sa mozes ukazat ako si si taktiky nastudoval :D


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 17:33:05  
Joined: Mon 27. Dec 2010 8:57:56
Posts: 348
Offline

nevím či je to ta samá gilda, ale offline za času tady na anthorce byla top gilda v naxxové sezóně , nechám to na ostatních


Image
Class Leader of druids
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 17:43:05  
Joined: Mon 12. Dec 2011 10:35:31
Posts: 7
Offline

Cini wrote:
nevím či je to ta samá gilda, ale offline za času tady na anthorce byla top gilda v naxxové sezóně , nechám to na ostatních

Je to ona. Lidi, kteří ji vedli a zakládali, tak s těmi hraju už od začátku. Bohůžel potom přešli na offik a guilda už nedržela pohromadě
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Mon 12. Dec 2011 23:41:46  
User avatar

Joined: Mon 19. Jul 2010 23:49:21
Posts: 114
Offline

2/5 Relentless Strikes namiesto Opportunity 2/2.
Dost pvp itemov.
Inac oke.


Opička POWA
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Tue 13. Dec 2011 8:53:54  
User avatar

Joined: Thu 20. May 2010 10:57:20
Posts: 257
Location: Košice
Offline

nechám na test raid :P ...inak prečo nikto nechodí combat ? :D


Image
Screaam - Combat rogue
Tomaskoo - Blood DK tank/Uh DK dps
Macinqo - MM Hunt
Wrahoun - Affli/Demon
Mistake - Re3/prot pala
Llkk - Feral dmg/Bala
and many others...

I DON´T HAVE A MAIN CHARACTER !!!
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Tue 13. Dec 2011 9:02:16  
User avatar

Joined: Mon 19. Jul 2010 23:49:21
Posts: 114
Offline

lenivy su :D


Opička POWA
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Tue 13. Dec 2011 9:09:54  
User avatar

Joined: Thu 13. May 2010 16:52:06
Posts: 1855
Location: Echo islands
Offline

nuz ja by som okostoval skill na teste, ten progres nie je na priame zobratie (ani na skusku)


Image
Image
Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Tue 13. Dec 2011 9:14:11  
Joined: Mon 12. Dec 2011 10:35:31
Posts: 7
Offline

Bearg wrote:
2/5 Relentless Strikes namiesto Opportunity 2/2.
Dost pvp itemov.
Inac oke.


talenty ve hře mám na opportunity. armory musí špatně ukazovat. K těm pvp itemům. daggery - lepší dmg než tyhle jsem zatím nesehnal, takže si nechávám prozatím tyhle. Wrist už mám PvE. Waist a cloak zatím v progressu
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Tue 13. Dec 2011 21:42:14  
User avatar

Joined: Mon 16. Aug 2010 18:15:04
Posts: 398
Location: Prague, Czech Republic
Offline

Bearg tím myslel, že si máš dát pryč opportunity a 2 body z toho do rele strikes. Jinak nechápu, na co blood splatter-naprosto zbytečnej talent. Equip je všelijakej, hodně pvp, hodně arpen, všemožný sockety, titanium weapon chain-ale co, pokud budeš aktivní a s tím equipem v blízký budoucnosti něco uděláš, máš u mě ZA. K progressu se radši vyjadřovat nebudu...


Image
Wewerka 80 Assa Rogue
Pallypower 80 Holy/Protection/Retribution Paladin
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Wed 14. Dec 2011 14:31:01  
User avatar

Joined: Sat 24. Sep 2011 14:39:37
Posts: 34
Offline

Mno opat poradim vymenit okrem ineho meta gem v heade,kedze assa netlaci agilitu ale haste - socketnut Chance to Increase Melee/Ranged Attack Speed" (Thundering Skyflare Diamond) kedze ti to da pri proce 480 haste, co je pre assa rogue dost podstatne.
GL v test raide


You know your addicted to WoW when you hit a dog with your car and you go back to loot it. ;)

Nogood - assa rogue

Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Wed 14. Dec 2011 15:17:37  
Joined: Mon 12. Dec 2011 10:35:31
Posts: 7
Offline

Wewerka wrote:
Bearg tím myslel, že si máš dát pryč opportunity a 2 body z toho do rele strikes. Jinak nechápu, na co blood splatter-naprosto zbytečnej talent. Equip je všelijakej, hodně pvp, hodně arpen, všemožný sockety, titanium weapon chain-ale co, pokud budeš aktivní a s tím equipem v blízký budoucnosti něco uděláš, máš u mě ZA. K progressu se radši vyjadřovat nebudu...


Nějak jsem to spatlal dohromady od rad tří lidí, tak je to takové ... radši nekomentovat. Rád si nehcám poradit ;) Talenty už jsem překopal a teď zapracuju na těch gemech

2 Troth: díky za radu ;)
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Wed 14. Dec 2011 16:21:09  
User avatar

Joined: Mon 16. Aug 2010 18:15:04
Posts: 398
Location: Prague, Czech Republic
Offline

Hedis wrote:
Wewerka wrote:
Bearg tím myslel, že si máš dát pryč opportunity a 2 body z toho do rele strikes. Jinak nechápu, na co blood splatter-naprosto zbytečnej talent. Equip je všelijakej, hodně pvp, hodně arpen, všemožný sockety, titanium weapon chain-ale co, pokud budeš aktivní a s tím equipem v blízký budoucnosti něco uděláš, máš u mě ZA. K progressu se radši vyjadřovat nebudu...


Nějak jsem to spatlal dohromady od rad tří lidí, tak je to takové ... radši nekomentovat. Rád si nehcám poradit ;) Talenty už jsem překopal a teď zapracuju na těch gemech

2 Troth: díky za radu ;)

Ke gemům a statům - priorita statů je expertise(until cap), hit(until cap), haste, crit - arpen ti je s assa naprd. Gemy - do červenejch 20AP 10 haste/hit, záleží na tom, jestli máš cap, do žlutejch 20 haste a do modrejch dej taky 20 haste, nevyplatí se tam cpát cokoliv jen kvůlit setbonusu.


Image
Wewerka 80 Assa Rogue
Pallypower 80 Holy/Protection/Retribution Paladin
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Wed 14. Dec 2011 16:24:17  
User avatar

Joined: Wed 19. May 2010 21:11:19
Posts: 432
Location: Handlova
Offline

Hedis wrote:
Wewerka wrote:
Bearg tím myslel, že si máš dát pryč opportunity a 2 body z toho do rele strikes. Jinak nechápu, na co blood splatter-naprosto zbytečnej talent. Equip je všelijakej, hodně pvp, hodně arpen, všemožný sockety, titanium weapon chain-ale co, pokud budeš aktivní a s tím equipem v blízký budoucnosti něco uděláš, máš u mě ZA. K progressu se radši vyjadřovat nebudu...


Nějak jsem to spatlal dohromady od rad tří lidí, tak je to takové ... radši nekomentovat. Rád si nehcám poradit ;) Talenty už jsem překopal a teď zapracuju na těch gemech

2 Troth: díky za radu ;)


co dakujes jemu dakuj mne to ja som objavil ten metasocket (teda to co robi) :D :D stale trvam na tom test raide ci uz ste ho videli?


Image
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hedis Assa Rogue
Posted: Thu 15. Dec 2011 12:05:33  
User avatar

Joined: Tue 04. May 2010 12:07:25
Posts: 2919
Offline

oukej test raid štvrtok/pondelok icc10, ozvi sa hocikomu z goe...štart 19.00


Image

MASTIFLINTA shadow/holy/disco priest
APANACKA arp mm/bm hunter
Mastifuzac ele/resto/enha shammy
Mastibrko demo/hybrid warlock

DEATHWINGS feral tank/resto druid {guild char}
ASUA prot/holy paladin {guild char}
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) (v3.0.4) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group